Душа компанії• 22 сентября 2023

Норвегія. - Яка ситуація з послугами краси?

Фарбування волосся, манікюр(гель-лак)? Чи розвинуто? Яка вартість?
Сиджу тихенько• 22 сентября 2023
Працевлаштування? Хотите в салоне красоты работать что-ли?
И.О. человека• 22 сентября 2023
Ви поацювати чи користуватись?
Раз одела не бу• 22 сентября 2023
Покраска волос обычной лореаль иноа, мажирель - от 300 евро
автор Душа компанії • 22 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Ви поацювати чи користуватись?
Користуватись.
И.О. человека• 22 сентября 2023
Підстригти дитину, ножецями, аля Єссен — 300 норвежських крон (Північ), африканськи косички від 1500 норвежських крон (Центр, біля Ошло).
Всіх підсаджую• 22 сентября 2023
Краще питати яка якість того всього😁
Садова гойдалка• 22 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Осло, а не Ошло.
Б´ю байдики• 22 сентября 2023
Це Ви пару постів нижче шукали волонтерів, щоб безкоштовно в Норвегію поїхати?
Дуб береза• 22 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Вкотре переконуюся, як чудово вміти самий стригти себе і свою дитину -- соррі за коментар не по темі))
И.О. человека• 22 сентября 2023
Ответ дляДуша компанії
Користуватись.
В залежнлсті від регіону. Нігті наші роблять від 500 норвежських крон. Як ваша знайома, або землячки можуть і за 300 (але то ще залежить від досвіду).
Садова гойдалка• 22 сентября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Тільки дочитала ту тему
Всіх підсаджую• 22 сентября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
А це було рік тому, тільки но приїхали наші жінки і перше питання було: «а де я тут можу зробити нігті?»🤦🏼‍♀️
И.О. человека• 22 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Осло, а не Ошло.
Норвежці кажуть саме Ошло і виправляють як чують Осло. Ви з якої комуни ?
И.О. человека• 22 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Чудово. Але Ви ж розумієте що все не привезеш із собою. А везти ножиці то їх можуть просто забрати.
В мене так при петельоті з Ошло, зняли на валізі кодовий замок, і дістали звідти полочку для нігтів.
Садова гойдалка• 22 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
З київської. А ви з тернопільської?
Ви ж зараз не норвезькою розмовляєте, а українською, на нашій мові Осло.
До речі, ви знаєте як хорватською буде Відень ( Вена, Віен) ? Хорватською буде Беч, ви ж не будете в Україні казати Беч також?
Дуб береза• 23 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Я розумію, що в будь-якій ситуації лишуся вдома і нікуди на чужі милості не поїду. Але тут мене одразу ж ’зафукають’, як і в попередній темі, де теж йшлося про Норвегію.
ГоловнаЯ• 23 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Краще питати яка якість того всього😁
Одночасно. Ціни неймовірні, якість теж неймовірна. Неймовірно низька
Садова гойдалка• 23 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Вам всього лиш написали що безкоштовних авіаперевезень не має І не було, раз на місяць з варшави є автобус. Їдьте, хто вас тримає?
И.О. человека• 23 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
З київської. А ви з тернопільської?
Ще раз, для тих з Кии́вськои́ області і не бум-бум по темі Норвегії, правильно буде Ошло. Ви кажіть і пишіть як саме вам зручно.
А краше по темі щось, як знаєте не з інтергету.
Дуб береза• 23 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Я всього лише написала, що базові гігієнічні процедури (стрижка) добре вміти робити самій. Вчіться, хто вас тримає?)
Садова гойдалка• 23 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Як скажете.
И.О. человека• 23 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
А ви розумієте про що йдеться саме в цій темі? Ви читали взагалі про що питає автор?
Всім одинаково же лишитесь маме ви. Кожен вирішує самостійно.
Дуб береза• 23 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Я розумію. А ви розумієте, що не всі коментарі мають співпадати з вашою особистою суб´єктивною точкою зору?
И.О. человека• 23 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Боже. Та ви хоч щось по темі прокоментували чи написали? Нащо ви взагалі тут пишите?
Я відповідаю зі свого досвіду по темі для автора. Ви що тут пишите? Своє суб’єктивне? Що в голову прийшло?))
Дуб береза• 23 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Удалено администрацией...
И.О. человека• 23 сентября 2023
Ответ дляДуб береза
Удалено администрацией...
Я по темі. Ви що верзете?
автор Душа компанії • 23 сентября 2023
Моя певно сота тема на порадниці, де 98% коментарів взагалі не по темі

Ні,я не питала про безкоштовний переліт до Норвегії

Ні, я не вмію сама себе стригти, і дітей теж. І нігті робити не вмію. Але звикла мати доглянутий вигляд. Тому і питаю яка там ситуація з цими послугами.

Що не так з нашими людьми? Чому всі такі злі?
Летюча помилка• 23 сентября 2023
Автор, ходить лучше к украинкам. И дешевле, и уверенности в том, что получите качественную услугу, будет больше. Правда, я всегда перед тем как идти к новому мастеру, прошу её страницу в инсте показать. Несколько украинских мастеров таким образом отсеялись.
автор Душа компанії • 23 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ви живете у великій комуні? Бо маєте великий вибір український майстрів?
Дуб береза• 23 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Я по темі. Ви що верзете?
Жіночко чи хто ви там, я поділилася думкою про можливість стригтися самостійно і економити на перукареві там, де це дорого. Що саме запустило команду ’фас’ у вашому випадку і звідки така необгрунтована агресія?