Chaterbox• 23 сентября 2023

Девушки медики и фармацевты с 1 октября должны стать на военный учёт.

Скоро, с 1 октября, девушки и женщины фармацевты, медики должны стать на военный учёт и будут невыездные. Кто что думает по этому поводу, поделитесь своим видением.
Какое решение приняли для себя?
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ну, вопрос почему с 1-го октября, наверное лучше адресовать Раде, а не мне?
а шо Рада заборонила виїзд хіба?
мова йде лише про те, що ті жінки, що мають медичну та фармацевтичну освіту та не перебувають з якихось причин на військовому обліку, повинні це зробити.
чи у вас є якісь інші джерела інформації? офіційні маються на увазі. не веніславські.
Flower Girl23• 23 сентября 2023
Ответ дляrybka21
а шо Рада заборонила виїзд хіба?
Я не понимаю о чём спор? Что Вы мне пытаетесь доказать и для чего? После первого октября - жизнь покажет...
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
без поняття
я з вами не сперечаюсь
автор NATA87LI • 23 сентября 2023
Если верить официальным источникам, женщины будут иметь статус военнообязаных, а значит, выезд за границу будет ограничен.
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляNATA87LI
а зараз вони не мають цього статусу? ті, хто стоїть на обліку бозна скількі років
і про які саме ’офіційні джерела’ ви кажете
Gadi• 23 сентября 2023
Ответ дляrybka21
в разі чого?
Загострення ситуації. Я у Харкові
Gadi• 23 сентября 2023
Ответ дляNATA87LI
Може у темі хтось відпишеться з дівчат- медиків, хто виїхав за цей тиждень. Є цікава інфо, але поки не знаю напевно, писати не буду
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляGadi
Загострення ситуації. Я у Харкові
останні півтора року вас це не хвилювало?
Gadi• 23 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Останні півтора року я мала змогу виїхати у будь-який час
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляGadi
але ж ви військовозобов’язана
з 1 жовтня ви будете ще військовозобов’язаніша?
Gadi• 23 сентября 2023
Ответ дляrybka21
але ж ви військовозобов’язана
Я не матиму змоги виїхати за кордон. Уже не маю.
rybka21• 23 сентября 2023
Ответ дляGadi
де це таке написано
Alienushka• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
звідки ви взяли, що жінки невиїзні?
Так а закон же, мали в тому році прийняти, ще з 1 жовтня того року, а потім ніби спростили список професій і затвердили що то буде з 1 жовтня цього року.
Я не впевнена в цій інформації, тому питаю роз´яснення.
Alienushka• 24 сентября 2023
Ответ дляGadi
Та може напишіть вже
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляNATA87LI
Вы по специальности работаете , если не секрет?
ні, і жодного дня не працювала. Працюю по першій спеціальності
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
але ж ви військовозобов’язана
Чому ви така агресивна.
з 1ого жовтня всі медики, фармацевти і тд будуть прирівняні до військовозобовязаних, які не зможуть виїздити за кордон. Чи у Вас інша інфа?
rybka21• 24 сентября 2023
Ответ дляvidivan
Чому ви така агресивна.
Звичайно, інша, бо медики ВЖЕ військовозобов’язані, ви не в курсі? Не прирівняні, в саме військовозобов’язані. І мають перебувати на обліку. І більшість перебуває.
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Я фармацевт. Бакалавр. І нас не ставили на облік. Це була заочна форма навчання. Магістратура вже 100% на облік
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
І + до 1ого жовтня всі жінки, не залежно від професії, виїздили за кордон без перешкод. Двлі будуть зміни і вони вже будуть не виїзні
rybka21• 24 сентября 2023
Ответ дляvidivan
Я кажу за медиків. Вони всі військовозобов’язані, і чоловіки і жінки.
То як військовозобов’язаних можливо ’прирівняти до військовозобов’язаних’?
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
а автор провізор. І питання були як за медиків, так і за фармацевтів.
Але, ви досі не можете прочитати, що мається не увазі не те, що військовозобовязаний стає військовозобовязаним, а те, що жінка військовозобовязана вже не зможе виїхати, чого до цього не було.
rybka21• 24 сентября 2023
Ответ дляvidivan
Чому не зможе?
Тому що стане ще раз військовозобов’язаною?
vidivan• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Чому не зможе?
ні, тому що введуть обмеження тепер і для жінок військовозобовязаних
T_Sp• 26 сентября 2023
Мені от цікаво, який зиск державі від жінки-медика за освітою, нехірургічної спеціальності, бо боялася крові, яка 15 років не працює за спеціальністю і давно втратила право практикувати і всі навички, ну а про бажання ж і так зрозуміло, правда, бо просто так же не кидають професію? Ну от дадуть повістку - і що? От наче хтось силою змусить її працювати і робити те, що не вміє, надавати допомогу, коли сама непритомна від вигляду поранень? Дуже дурний закон