Німеччина надішле в Україну надводні безпілотники. Такий підсумок останньої зустрічі в Рамштайні
«50 надводних безпілотників допоможуть Україні відкинути російський флот у Чорному морі», заявляє Міноборони Німеччини.
Думаю, примусова ліквідація чорноморського флоту продовжиться ударними темпами. Уже з залученням німецьких технологій, які так любить русня в автомобільній галузі :)
Ответ дляTeonaa
А чого всі мовчать?
Це типу не дуже хороші новини? Середнячок?
Бо як новини що не дають ф16, то висказуються всі. Доречі, що з авіацією?
Ну це ще раз доводить, що немає ніяких ’провладних ботів’. А то вони б по прикладу своїх кремльовських колег уже підняли би цю тему в топ на два дні.