Лежу на збереженні, відкриття один палець, через скільки народю приблизно? Важко ходити ниє низ живота. Поясниця іноді теж одночасно болить
Ответ дляIncanto77
Ого, ви ж наче тільки зранку ще роздумували їхати у пологовий чи ні :) воно така справа може швидко, а може й ні, але все ж бажаю вам швидких і легких пологів.
Та чоловік настояв, довелось. Може діло швидше піде)
Ответ дляIncanto77
Дякую 🥰
Ответ дляFoxfoxq
По разному может быть, у меня было открытие 1 палец, перевели в родзал, потом посмотрели там, сказали еще часа три-четыре, родила через 20 минут.
Легких Вам родов!
Та ну 🥹🥰
Ответ дляYellow berry
Болить періодами, яка тривалість інтервалів?
Періодами, через пів годинки десь, по різному. Буває лежу довгенько тяне, в задній прохід віддає поясниця
Yellow berry• 25 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Думаю встигнете ще сьогодні))
Ответ дляНата Д
Автор ну як там ви? Не народили ще?
Ні, лежим) твердіє живіт, завтра огляд, може нижче опускається
Ответ дляВалерия-6ef9
Авторе, доброї ночі
Ну як Ви?🙏
Нічого, всі предвісники затихли. Збираюсь додому38.5 сьогодні, думаю чи варто, дівчата ж швидкіші