Молчунья• 25 сентября 2023

Шукаю дівчину до 26.

Мені 36, живу в Києві, готовий до стосунків.
Швендяю містами• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Враховуючи, що були 17, 22, 25 і далі, то явно не старий...
Зрозуміло чого розлучені і жінка на інший континент втекла.
А неповнолітні то взагалі збочення, школярку мати.

hrushyk• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Ви бачите, що самі пишете? Проаналізуйте
Пропналізуйте,що ви робите
автор Молчунья • 25 сентября 2023
Ответ дляШвендяю містами
А в 18 то студентку
автор Молчунья • 25 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Пропналізуйте,що ви робите
Ось, не розумію, навіщо ви взагалі пишете, не подобається, то пройшли мимо...
hrushyk• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Шоб «мамино щастя Віталька» трохи надибало берега і ту корону зняло,бо потолок шкребе вже
автор Молчунья • 25 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Та, я бачу, що шкребе вас добряче
Любимка-анонимка• 25 сентября 2023
А я думала на ніч))) завтра 26 вересня
Треба підробіток• 25 сентября 2023
+380968256826 я - Юля .Готова до стосунків або просто для інтимних зустрічей😉
из желе я• 25 сентября 2023
Мені 25. Нахалєру ви мені треба? 11 років різниця. 4роки і вже 40.

Я не в теме• 25 сентября 2023
Выходила за чаем.
Скажите, автор уже объяснил, зачем он- разведенный и детный, нужен девушке на 11 лет моложе?
Золота орда• 25 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Выходила за чаем.
Нiт
Треба підробіток• 25 сентября 2023
Мені 27,був 50 річний,то все гуд))Хоча мошонка трохи відвисша)
автор Молчунья • 25 сентября 2023
Тема закрита, все знайдено, всім дякую.
Почекуха• 25 сентября 2023
маньяк. ще й щоб тіло в неі було худе як в дитини і обличчя миле - миле, невинне
Тарабарщина• 25 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Выходила за чаем.
Моя сусідка на з 25 років старшим тягалась, бо він їй квартиру купив. Якщо автор купить щось подібне, то дівчата прибіжать аж бігом.
Я не в теме• 25 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Так об этом сразу писать надо, а не строить из себя жениха-Д’Артаньяна.
Я не в теме• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Тема закрита, все знайдено, всім дякую.
Не смешите))) вы с анонима написали, то есть вам никто в личку написать не мог. А здесь желающих с настоящими никами не было. То, что свое место поняли и решили отползти, это ближе у реальности. Будьте реалистом и далее. И продумывайте детали при вранье лучше, а то на них и палитесь.
Marmu• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
А ви що - розумово відсталий чи чому таких дітей шукаєте? Не знаєте, про що говорити з жінкою 30 років?
Губи до вух• 25 сентября 2023
Піду і я шукати

Папина дочка• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Тема закрита, все знайдено, всім дякую.
Ох і балабол))
Мені 43. Я згодна на чуток молодшого, але якщо він зависає на жіночому форумі - то мені таке не треба, дві баби в хаті, та нунах