Цигарний шланг• 26 сентября 2023
Якщо при переказі коштів з карти монобанку
з відправника зняли комісію близько 50 грн, а сума 3000 грн, то це він скинув кредитні кошти?
Білий Лосик• 26 сентября 2023
Зі звичайної карти не має комісії ніколи. Про кредитну не скажу, але можливо
Цигарний шланг
• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
ваша карта без комиссии?
Без комиссии
Липка-прилипка• 26 сентября 2023
якщо кредитні то там коміссія скоріш за все 4%+20грн як скрізь, але це більше 50грн получаеться
Не танцую- но пою• 26 сентября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Просто 4 % з кредитних коштів бере
Тобто було б 120 грн
50-то швидше за все між банками а може у отримувача якась картка соціальна, але точно - не з кредитних переказувалось
Тобто було б 120 грн
Цигарний шланг
• 26 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Просто 4 % з кредитних коштів бере
Тобто було б 120 грн
Дякую