Пожмаковна• 28 сентября 2023
Чи приймає термінал Приватбанку долари?
Підкажіть, будь ласка,чи приймає зараз термінал Приватбанку долари?
Едимнаморе• 28 сентября 2023
Щось я сьогодні намагалася, і нічого не вийшло. Типу, йдіть до каси з документами, було написано
Пушка заряджена• 28 сентября 2023
Принимает. И на карту положить долларовую и как обмен валют на гривневую
Lydmila408• 28 сентября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Може йому Ваша купюра не сподобалась?
Забрызжу ядом• 29 сентября 2023
Дівчата, а комісія яка? Якщо потім захочеш долариз цієї карти зняти? Я так розумію, це в касі треба робити?