Джавеліна• 28 сентября 2023

Я не можу нічого змінити?

Мати - не було кар´єри, особистого життя, хвора, бідна, живе в срачі.
Я можу щось зробити, якщо в моєму житті зараз теж купа проблем?
Я відповідаю за її життя? Чи треба в першу чергу про себе думати?

! Я допомогаю, буду допомогати, питання не в цьому.
Вона така, це все бачать, я не можу зробити нічого. В мене без неї інші проблеми є, та депресія, я її "не вивожу".
Та важко з нею, бо даже речі викидати не дає, хоче жити, як живе.
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Є два варіанта - їздити або жити з мамою. Поки можливо жити окремо.
Заклад - ні. Доглядальниця або соцзахист -ні, я сама можу. Квартиру комусь дарити за догляд - зовсім бредова ідея. Яку деякі продвигають чомусь.

Вилікувати не можна, змінити побут - ні. Жити з нею - повністю підлаштуватися під неї, тому і важко.
Є третій варіант - продати житло там, купити поруч, щоб не їздити.
Або здати там, за цігроші зняти поруч.

Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Мама народила у 40 мені, я у 33. Підрахуєте?
Ви писали що вам 47, дитині 12.
Тобто ви народили приблизно як мама. Не до 30 років.
АБВГДэшница• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
13 років. Я люблю дитину, але спілкуватись не можу зараз. Я не в тому стані.
Ви хвора людина
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
так вам самой около 60!а по началу казалось,что не замужем и до 30)))
Автору 47, саме 87. Если верить прошлым темам
Пуки-куки• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Вже не живу з нею, але і з чоловіком вже не живу після того, як у неї рік жила. Їй може стати погано в любий момент. Але я не хочу жити з нею, важко.
Швидку хай набирає.
Або годинник для дітей йї купіть, щоб завжди при ній і шукати не треба. Там кнопка sos є, подзвонить вам.
Або в заклад її віддайте де цілодобовий догляд.
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Не делайте из себя жертвую. Маме помогать надо, но постарайтесь не в ущерб своей жизни. Может, есть возможность маму переселить поближе к своему жилью?
А нити тоді про що?
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Я не звиновачую нікого.
Чому ж - а маму? Вона у вас винна в в своїй хворобі, і в тому що доглядати, і в тому, що народила пізно.
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Шукаю.
Вам запропонувати п´ятсот варіантів. І жоден вам не підходить.
Хто шукає - чіпляється за можливості. Вони у вас є, а бажання за них вчепитись немає.
Оксана_12• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Грошей не вистачить.
А хто тоді вам поставив діагноз? Яке лікування ви проводите? Чи ’почитала в іниернетаз’? Вибачте, але в депресивному стані люди по сто тем не стррочать і соцмережах, у них інші ’турботи’. А ви таке ніяке по життю, ніякої депресії у вас немвє.

Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Ні, переїзд вб´є її в такому віці(
Не вб´є.
Моя сестра лежачу перевозила на сотні км. У вас яка відстань до мами?
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Не знаю( Я з ними не спілкуюсь навмисно, тому що депресія в мене.
Супер мама!))
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Так, мені було важко(
Важко - це коли б´ють і гвалтують. Або коли п´яні лежать під столом а ви поїсти не можете, бо нічого. Або в інтернаті, в якому знущаються. Або на вулиці коли спати потрібно по підвалах.
А ви жили з бабусею і дідусем.
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Головне причину поважну відшукати для своего небажання. Ви маєте офіційний діагноз?
Там навіть у мами автора діагнозу немає. Тільки ті, що вона сама поставила. Мама у лікаря навіть не була. Бо у автора грошей немає на це
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
у человека серьезные проблемы с головой. хоть бы раз создала тему без анонима, чтоб заблокировать можно было и не читать эту тошнотину.
Она создавала первые темы без анонима
Оксана_12• 28 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Конечно. Вы не правы в том, что пытаетесь судить о наличии/отсутствии депрессии у автора по тому, как она справляется с бытовыми делами. Одно к другому не имеет вообще никакого отношения. Депрессия - болезнь, у которой нет лица. Бывает смотришь на человека: у него энергии столько, что можно небольшой населенный пункт осветить, он шутит, смеется, постоянно в компании. А потом внезапно для окружающих наложил на себя руки. От семьи узнаешь, что у него была депрессия. А ты даже приблизительно подумать не могла, потому что у большинства людей в голове вот такие стереотипы, что больной депрессией человек должен всегда быть внешне унылым, не выходить из дома, перестать мыть голову, перестать есть или наоборот разъестся до состояния горы. На самом деле ты часто не можешь даже просто заплакать. Может и хочется, но не можется.
Як типовий ’лев’ вважаю чесно депресію вигадкою, а психологів - шарлатанами.
Я Вас не боюся• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Відносно так.
Тоді у вас все добреʼ вітаю , ви молодець!
Я Вас не боюся• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна

Ви хоч лікаря викликали з минулої теми.
Чи досі?
ЭмчЭндЭм• 28 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Она создавала первые темы без анонима
помню, но тогда я не думала, что эти темы будут на постоянной основе и с завидной регулярностью. открылась бы сейчас, многие бы заблокировали. ей кучу советов надавали, нет, ничего из того не делает и продолжает ныть.
Вбигудях• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Ні, переїзд вб´є її в такому віці(
І що тут поганого?
Інша річ, що ви не хочете тягнути цей тягар до своєї сім‘ї. Ви маєте право НЕ любити свою матір.

Я Вас не боюся• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Мене до 10 років виховували, далі самостійність вже.
Автор, ви писали вище, що з мамою жили поки заміж не вийшли у 25 років))

Так шо нянчили вас будь-здоров!
Я такая - жду трамвая• 28 сентября 2023
Автор, нужно возвращаться в семью, не изолироваться дальше от семьи, а стараться быть и с ними.
Депрессия не депрессия, лохматая не лохматая, какая есть, нужно идти в семью, прямо на днях. И отоспаться.

Семья вас поднимет чуток, даст вам силы, а так вы загоняете себя в угол. Вы хотите постареть лет на 5-10? Ещё неизвестно сколько лет это будет, берегите себя.

Скажите маме, что у вас муж, семья, вы не одна, вы не розведена, у вас семья! Доносите ей.
Маму поближе к себе тяните или ездите, незнаю тонкостей ваших.
К семье идите...

Нам конечно легко рассуждать, это ваша ситуация и обстоятельства!
БальзаковскийВозраст• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Як діяти, що мені робити? Працюю, їзджу допомогаю. Що треба ще?
Лікувати депресію
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Чому вона на це пішла???

Як вони не влаштували свекруху куди-небудь???🤦‍♀️

Навіть за такої організації - це жах так жити.
Я про вашу подругу і про свекруху, яка в свої з фекаліях тоне.

Сморід в хаті - це відсутність нормальноготдогляжу.
Пішла, бо вона по характеру добра та чуйна. Бо більше нікому було.

В інтернат маму не взяли, навіть за хату, бо є живий дієздатний син. На приватний грошей не вистачило. Це смт маленьке. Робота на мінімалку. А інтернат дорогий.

А сморід в хаті, бо стіни запахи впитують. Люди, які доглядають роками лежачих про це знають.
У вас нащастя досвіду не було, тому про це не знаєте.

Коли людина по декілька разів на день розкидає куди дістане та розмахує фекалії та їжу - сморід буде, навіть при супер прибиранні. Не допомагали навіть професійні засоби для прибирання. А прибирати сестра вмає - декілька років працювала в клінінговій компанії відомій.
ЭмчЭндЭм• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая

К семье идите...

пожалейте семью. что они плохого вам сделали ?
БальзаковскийВозраст• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Я одружена, мама не допомогала з дітьми.
Мама - одиночка, мене виховували її батьки.
То ви просто на маму характером схожі
Вбигудях• 28 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Супер мама!))
Я зрозуміла з попередніх тем.
Її мати захворіла вже в автора дитинстві. Автор не любила свою свою вічно немолоду хвору матір. (Не виключено, що це саме матір вселила їй провину за втрачене здоров´я ще з дитинства). Вона так саме впевнена, що її власні діти не любитимуть її в поганому стані та обирає дистанціюватись. В цьому є резон. Тут треба чекати, коли стара помре.
БальзаковскийВозраст• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Шукаю.
Ви шукаєте виправдання, а не рішення
БальзаковскийВозраст• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Ні, я себе адекватно поводжу.
Самі є писала, що у вас депресія, це серйозно
Я Вас не боюся• 28 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Де самостійність з 10
Рочків?
Аноним Советчик• 28 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Я зрозуміла з попередніх тем.
Думаю, автор переключиться на щось інше, щоб нити. Наприклад, чоловік не любить. Діти не приймають.
Так, мама захворіла в 10 авторових років. Це з минулих тем.