Можливо хтось недавно робив ремонт в ванній та туалеті.Цікавить яка зараз вартість послуг майстрів?
Ванна кімната 2.5 кв. та туалет 1.2 кв.
Nastia Platonova• 28 сентября 2023
Я думаю що залежить від того що потрібно робити.ю чи є зараз плитка на стінах, чи потрібен її демонтаж, чи міняти труби і т.д.
Мені мають прорахувати на днях приблизно такіж параметри санвузлів.
Шотуткоїться?• 28 сентября 2023
Автор, э 2 вріанта.1.й = запросити 2-3 мастрів , послухати скільки буде коштувати і помножити 1,5.
2й. - написати самому точний перелік робіт і подивитися сайти де беруть данні для смет. і порахувати самій призлизну вартість. Вона теж по факту не буде сходитись з реальною.
Царевна в уггах• 28 сентября 2023
Ответ дляВіка2002
Потрібен демонтаж, плитка лише на підлозі зараз, заміна труб, і далі вже покласти плитку та встановлення сантехніки
Нещодавно знайома зробила, але з об´єднанням. Тобто плитки на стіни пішло менше. Все разом, робота + матеріали обійшлося в 3000$
Шотуткоїться?• 28 сентября 2023
Ответ дляВіка2002
по темі ремонту. робила у 21році. розміри як ваші приблизно. тоді з роботою і всіма трубами\сантехнікою вийшло біля 70тис. грн. і це в мене там ще досі не натягнуті полотна на стелі.
КрасиваяМашина• 28 сентября 2023
Дуже дорого всьо :)
в Києві метр плитки покласти 600-800 грн в залежності від розміру самої плитки
Якщо хочете зекономити - берете дешеву зеус кераміку тіпа 600х600 її класти не так складно, за таке беруть менше
я б не економила ще +100 грн на метр на заріз плитки під кутом 45, на зовнішніх кутах (якщо є) бо буде зовсім погано виглядати
Демонтаж теж стане в гроші, бо не тільки відбити, а і повантажити у мішки і викликати спеціальну машину, бо будівельне сміття заборонено викидати у баки. Оцінювати не візьмусь в грошах, але щось помітне
Сам унітаз інсталяція кнопка були 10к за все по акції, якщо без інсталяції (коли кнопка зливу на стіні, бачок вмонтований) буде дешевше
Не мало зараз вартує і нормальний кран з мийкою, тут можна поритись на олх, так само і ванна
3к доларів погоджуюсь, вірогідна сумма
Н@Диете• 29 сентября 2023
По роботі розраховуйте на 20-25 тис грн +-, матеріали рахуйте відповідно до своїх вподобань
Ответ дляNastia Platonova
Добрий день, чи порахували Вам вартість ремонту? Мені поки сказали по вартості окремих видів робіт, все інше після демонтажу.