Смажена полуничка• 28 сентября 2023
Хочу пойти в автошколу в 37 лет
Доброго дня! Хочу пойти на обучение в автошколу. Ездить совсем не умею. Буду учиться с нуля. В какое время года лучше идти учиться? Зимой вроде не очень легко сдавать? Кто сдавал зимой как ощущения?
Мальчижка• 28 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы начните, пока теория, пока практика и весна настанет
Зараз теорію можна самому вивчити за пару тижнів і здати.
Летюча помилка• 28 сентября 2023
Ответ дляМальчижка
ржу
мне 45 и я даже не начинала, а капец как надо, если сейчас начну, наверное к лету сдам)))
сколько уроков у вас получилось?
Смажена полуничка
• 28 сентября 2023
Ви наполеглива. Так ви весь цей час ходили до автошколи?
AmazingLady• 28 сентября 2023
Вы идите, без разницы зимой не зимой. Я зимой училась ездить, ничего страшного
ГендиреХтор• 28 сентября 2023
Я сьогодні здала теорію з першої спроби. Мені 36. Високий % тих, хто завалив теорію і з 2-3 разу. Але я думаю, що вони просто не вчилися. Я витратила 30 годин суто на проходження тестів. Практика з наступного тижня. Вже по закону 40 годин практичних занять. Це +- 2 місяці у середньому темпі практичних занять. Тобто все навчання займає +- 5 місяців. Київ. Все навчання це 30к грн +. Недешево зараз(
Мальчижка• 28 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
ржу
сколько уроков у вас получилось?
У вас буде краще! :))) 60 чи 70 по-моєму. Але я починала ще на механіці, потім зрозуміла, що діла не буде, пересіла на автомат.
ГендиреХтор• 28 сентября 2023
Ответ дляМальчижка
Я три тижні лише тести проходила по 2 години щодня. Їх станом на сьогодні 2170 шт. Це сьогодні на іспиті теорії на Усенка сказали. Тому, насправді, більше часу треба. У нас ніхто не здав у групі крім мене і ще одного хлопчика.
Мальчижка• 28 сентября 2023
Ответ дляAmazingLady
Погоджуюся. Взимку не факт, що сніг взагалі буде.
Мальчижка• 28 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Так
Працівниця року• 28 сентября 2023
Пошла в школу в 39 полного 0. Норм. Теорию сдала без единой ошибки с практикой сложнее, но у меня механика была ) главное желание и мотивация
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляМальчижка
Та и занятия и набор в группы осенью...в основном
Ашолюдискажуть• 28 сентября 2023
Я училась зимой, а экзамены были в марте. Дороги были чистые. Тоже в 37 лет, муж просто заставил.
Голена блондинка• 28 сентября 2023
пойти можно когда угодно , после взять дополнительно занятия с инструктором. Я ходила зимой, весной раз 15 ездила дополнительно с инструктором ( девушкой) мне с ней было очень комфортно.
Тепличная• 28 сентября 2023
Мені 56 через 2 тижня сдаю водіння. Можете кидати помідорами))) але краще пізно...,.
Полонянка SexShop-а!• 28 сентября 2023
Ідіть, там майже усі з 0, це не страшно.
Щодо зима/літо - я училася зимою і здавала весною, але великої різниці не помітила, ви ж по чищеному асфальту будете їздити а не по обледенілому бездоріжжю. Щодо пори року - оптимально уже.. бо ви не вгадаєте, скільки часу знадобиться щоб зібралася група, чи буде черга на навчання до інструктора (я майже місяць чекала після здачі теорії). Додайте до цього труднощі з талончиками, тривоги, проміжок 10 днів між перездачами, якщо знадобляться.
Зараз кількість спроб здачі не обмежена, тож навіть якщо якісь умови для вас будуть складними - не так і погано себе випробувати в них з інструктором поруч.
Качка в тапцях• 28 сентября 2023
почала вчитися в грудні 2022 року, а права отримала в червні 2023)) група маленька була і світло відключали, тому нові теми не починали поки вся група не збиреться. 6 міс вчилася)))
lost cherry• 28 сентября 2023
я училась зимой по снегу и льду. когда выехала на чистый асфальт, казалось плыву и лечу)
а сейчас такие зимы, что льда и снега почти нет, так что не вижу разницы
Смажена полуничка
• 28 сентября 2023
Спасибо всем! Воодушевили. Может и не все так страшно как я себе представляю ))
Голена блондинка• 28 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ничего тут страшного, все учились когда-то ,кому-то больше времени понадобилось чтоб страх ушел ,кому-то меньше.....Чем больше будете ездить,тем быстрее пройдет страх....на ютубе смотрела много роликов, как руль выворачивать,как парковаться и тд.
Мусик Пусик• 28 сентября 2023
Мені 37 і я впроцесі.
Авторе, надумали, ідіть не відкладайте.
Хоча я почала в травні, щоб по теплу все зробити. У нас в маленькому селі такий бардак, що й досі навчаюся. То в одну групу записали по докам, то потім забули, куди записали, то в інструктора часу немає на уроки водіння. )) У містах, впевнена, все швидше і ефективніше.
Авторе, надумали, ідіть не відкладайте.
Почемучка• 28 сентября 2023
Лучше зимой, и научитесь ездить по льду с подстраховкой инструктора
Форс мажор• 28 сентября 2023
Ответ дляТепличная
Оо супер , мені 39 , хочеться самостійно хоча б у магазин на машині , а стимулу блін нуль , ще й страх-страшний )) як то все вивчити і знати 🫣🤔
Зубная фея• 28 сентября 2023
Рекомендую групу в фб: права без хабарів
Там можна надихатися історіями успішного складання, вирішувати питання , які цікавлять, рекомендації і т.д)
Анти-анонім• 02 октября 2023
Ответ дляТепличная
Саме так, мені на рік менше, хочу йти. Скажіть таких, як ми дуже мало?) Як той сором подолати, боюсь, що буду сама тупа...
Тепличная• 02 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я здала теорію з 1разу ще до закінчення школи. Ум залежить не від віку