Я вся ваша• 29 сентября 2023
Вы согласны платить мой взнос на 13% больше
Если это даст возможность повысить пенсии в 2 раза?
Результат:
вже голосів:
19 (70.37%)
Нет
5 (18.52%)
Да
3 (11.11%)
...
Стрекозей• 29 сентября 2023
Ні вже зараз державні службовці сплачують величезні кошти на пенсійне забезпечення АЛЕ треба розуміти що платять вони не собі а тим пенсіонерам що зараз є.
І підвищення внесків не гарантує покриття дефіциту пенсійного фонду.
Я таке знаю• 29 сентября 2023
Ответ дляСтрекозей
Я 8 тис плачу , треба більше?
Стрекозей• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Я 8 тис плачу , треба більше?
Я кожного місяця сплачую дві мінімальні пенсії і що?
Чому я не можу ці гроші складати собі а замість того вони ідуть іншим?
60 метрів сметани• 29 сентября 2023
Мені і сказати особливо нічого, бо я все життя працюю на керівних посадах і ніколи не мала білої зп. Деякі навіть найбільші українські компанії платять сірі зп. Я 3 роки назад шукала роботи. З 8 компаній, що зробили мені пропозицію лише одна запропонувала білу зп. Але не підійшла мені по іншим параметрам. Нам би хоч 50% зп зробили офіційними...про яке чергове підвищення йде мова. Зп офіційна у Києві у більшості топ українських компаній і досі 6500......під час війни нам зробили 12500 грн. Все інше в конверті.
Чудовий каламбур• 29 сентября 2023
Автор, а можете более внятно вопрос задать? Почему мы должны платить ваш взнос?
барабанщица• 29 сентября 2023
А мені хтось поверне мої сплачені податки?
Якщо що у мене офіційна робота і біла зарплата , у пенсійний фонд відраховується велика сума
Але мені песія не світить ….
Люблю порядок• 29 сентября 2023
С моей зп перечисляется ежемесячно в пенсионный 22110 грн, т е. Макс взнос. Родители у меня умерли рано, задолго до пенсии, вот какого я должна содержать чужих пенсионеров и не факт что я доживу до пенсии, а всю жизнь налоги идут с белой зп. Пусть бы эти взносы накапливались мне, а не чужим
барабанщица• 29 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Значит подавать в суд на возврат ранее уплаченных налогов
Другого выхода не вижу
Кстати. частные предприниматели ещё не знают что они не доплатили и поэтому им пенсия тоже не положена ))
Это с 2010 года точно не помню
Другого выхода не вижу
Это с 2010 года точно не помню
Да Щас же• 30 сентября 2023
Ответ длябарабанщица
Але мені песія не світить ….
Чого не светит. Светит, такие вазочки про отсутствие пенсии звучат лет 20. И что? Пенсии и есть и платятся. В тех, кто сейчас выходит на пенсию, ещё и хорошие пенсии выходят.
ЖаннаНеАгузарова• 03 октября 2023
Ні. Я згодна сплачувати більше але тільки на накопичувальні рахунки, щоб у майбутньому можна було отримати свої кошти.
З моєї зарплати тільки цього за вересень заплатили більше 15000грн в пенсійний фонд, а пенсії я не побачу🤷🏼♀️
Краще я по 50$ щомісяця відкладу, і на старість матиму собі гроші