Малий термін вагітності. Дуже хочеться плакати і постійно плачу. Через дрібницю. І все та всі навколо дратують. Це взагалі норм?
Вилами по воде• сегодня в 09:55
Так, я не тільки новини не могла дивитися (18 років тому я їх ще регулярно дивилася
) , навіть плакала при перегляді програм про тварин. Лила сльози, бо леви вполювали газель, і мама газель залишилася без дитинча. Або лила сльози що не вполювали, і левенята залишилися голодними.
Шукаю трусики• сегодня в 10:33
Конечно нормально, на ранних сроках организм тяжело переносит резкий скачок хгч, потом привыкает. После родов тоже такое может быть, но уже из-за падения
Шлях до зірок• сегодня в 10:53
Нормально,это гормональное) я в свое время не смогла смотреть обожаемого доктора Хауса, слмшком очтро воспринимала все события, и вид крови и тд, хотя до беременности смотрела и куда более тяжёлое спокойно. Как родила - продолжила)
Ответ дляАшотакоя
Перестрвхуйтеся здайте гормони щитовидної залози
В нормі
Я думаю що це прийом прогестерону так впливає
Ашотакоя• сегодня в 13:32
Щитовидна залоза в період вагітності працює за двох , і нормальний рівень гормону впливає на розум дитини. Тому краще здайте