Меряю линейкой• 29 сентября 2023
З кожним днем починаю розуміти, що ми різні....
З чоловіком разом 12 років, маємо сина. Наші стосунки ніколи не були ідеальні, зараз на роботі познайомилась з іншим досить впливовим чоловіком почали спілкуватися, і чим більше спілкуємося тим більше розумію, що ми зовсім різні з моїм чоловіком, він не дає мені того запалу, тієї підтримки того розуміння, якого мені так не вистачає. Я почала себе змінювати, почала займатися в спортзалі, схудла до ідеальних параметрів, змінила стиль одягу і зачіску, почала цікавитися психологією, але від чоловіка підтримки так і не дочекалася... з кожним днем стає тяжче. Говорила з ним пояснювала, що я хочу, бути слабкою, щоб почувала за міцною стінкою, але цього немає. Всі питання, які потрібно вирішити, вирішую я, відговорка одна, ти маєш кругом зв´язки і тобі простіше вирішити питання (((( Навіщо пишу, це тут... незнаю, мабуть просто виговоритися... а можливо, хтось теж був в такій ситуації.
Неначасі• 29 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
Віддавай йому сина і йди у вільну подорож ;)
Зачем сына ? Достаточно в Европу укатить
Помидорина• 29 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
А сина то чого?)
Фиктивная• 29 сентября 2023
Вы не любите мужа и запали на другого, этим все и объясняется
Теперь все что б он не сделал будет не так а вы будете на того статусного оглядываться
Мядуза аля моргонер• 29 сентября 2023
В мене схожа ситуація , розходитися зараз не варіант, але і спільного нічого не залишилися
Дайте подумать• 29 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А зачем брать с собой ребенка? Ему будет лучше с отцом. А ей строить свою дальнейшую жизнь.
Рожева юбка• 29 сентября 2023
Співчуваю(
Нічого не підкажу, ніколи і не жила ні з ким, то тошняче болото як на мене..
Адекватний коханець зе бест. І міняти їх на іншого як наскучить. З кимось рік, з кимось 5 років..
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
І до чого цей коментар?
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Можливо і так, не те що запала, а просто відчула, що може бути по іншому. З чоловіком говорила, але....
Дайте подумать• 29 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
І до чого цей коментар?
В сенсі до чого? Ви питали що робити.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
В сенсі до чого? Ви питали що робити.
Я написала, що мені заважає дитина????
Дайте подумать• 29 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Я написала, що мені заважає дитина????
А як вона може не заважати будувати нові відносини? Чи чоловік у вас недієздатний?
Він батько, буде радий бути з сином. Чи ні?
Ответ дляМеряю линейкой
Так в конфетно - букетный период со всеми по другому. А допустим, поживете Вы с этим 12 лет, может еще хуже будет. Вы же понимаете, что в начале отношений всегда интересно и хорошо, а бытовуха убивает всё прекрасное
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляFashion4
Я не будую нових відносин, на просто на фоні спілкування з даним чоловіком зрозуміла, які все ж таки не ідеальні стосунки маю в сім´ї, бо для прикладу на одну і ту ж ситуацію яка виникла у мене чоловік не відреагував, а знайомий ’статусний’ як тут написали, дав ту необхідну на той момент підтримку і своїми порадами вивів мене з того стану в якому я перебувала.
Ответ дляМеряю линейкой
Так это потому что Вы с ним не живете вместе) Все они по началу хорошие) а потом показывают свое лицо, плюс люди надоедают со временем друг другу) ну и бытовуха. Я Вас ни в коем случае не осуждаю, Ваша жизнь встречайтесь с кем хотите, главное чтобы были довольны и счастливы
Горня капучіно• 29 сентября 2023
Вам бы на работе работать а не на других мужчин заглядываться.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Чесно, от нічого і сказати.... Ви знаєте, працюю, але така вже в мене робота чоловіки нажаль чи то на щастя теж є.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляFashion4
Дякую, поживемо, побачимо, як буде на далі.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Думаю, на якому етапі відносин, я все звалила на свої плечі? Мабуть десь все таки я перестаралася, тепер і маю... Як то говорять, я і лошадь я в бик....
Дюагональ• 29 сентября 2023
Я теж ’бабою з яйцями’ була вимушена стати поряд зі своїм. Покидала його. Повернулась, бо зрозуміла що почуття таки є. Але дітей немає через бідність. Задавала собі питання, як було б, якби були багаті,чи були б разом, можливо були б. Не буде від нього запалу і стіни,якщо він інший, це марні сподівання. Мій багато в чому змінився заради мене, навіть довелось розміняти хорошу квартиру на Оболоні)))) Як людина, теж багато в собі змінив, але всі 16роківму мене було відчуття що я не там, не з тим. З іншої сторони,якби було багато спільного, можливо було б скучно. Ми теж абсолютно різні. Проте при цьому є щось спільне і невидиме, яке тримає разом. Я завжди вважала, що основне - це мати хорошу сім´ю, прагнула цього, але я її не маю. Маю те, що маю. У мене постійно відчуття, що це якийсь не дуже здоровий кармічний зв´язок. Багато в чому він схожий на мого батька, звички якого я не переношу. Але мене дуже здивувало, що коли мені робили операцію, він заставляв пити воду по годинам, виконувати всі настанови лікаря, хоча зазвичай дуже розсіяний. Я не знаю, як так людина переключилася, ну от можливо коли зрозумів, що у ситуації все залежить від нього.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Ваш чоловік проявив себе іншим в складній ситуації, а моєму... яка б ситуація не була спокійний як удав. Так, ми різні по темпераменту, зараз я хочу власний автомобіль, але ж знову таки палки в колеса. Підтримки немає.
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Мій теж завжди палки в колеса ставить, але я завжди добиваюсь свого і він в процесі підключається, коли вже назад шляху немає. А потім на святах говорить мені тости, що я двигун у сімʼї . Я вже звикла так і знаю що всеодно буде як я вирішу. Це при тому що я не працюю і не заробляю гроші, але майно що в нас є то все в більшості завдяки мені.
ЗаведУющая• 29 сентября 2023
Противоположности притягиваются
У меня есть знакомая, все вопросы она в семье решает, она бойкая, вроде взялась сначала, а теперь уже муж привык что так все. Я не знаю страдает она по этому поводу или нет, но не представляю мужчину рядом с ней такого же по темпераменту. Хотите быть слабой- будьте. Не решайте больше ничего. Только пережить надо период когда ничего не решается. Вы лично готовы к такому?
Я стараюсь побольше вопросов взваливать на плечи мужа. Я не бойкая изначально была, но с появлением детей как то большинство текущих вопросов на меня перекочевало. А потом я морально перестала это все вывозить. И потихоньку стала на его плечи перекладывать. Сейчас даже готовить перестала практически и детей на него повесила. Теперь он их отводит, забирает, кушать им и мне готовит, с учителями решает, по дому шуршит. А раньше я все это как дура делала.
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Противоположности притягиваются
Яка ви молодчинка!!! Але, якщо я нічого не стану вирішувати, то буде капець... Воду прорвало, я швиденько людей знайшла, ремонт потрібно, знову я, машина зламалася і тут знову ж я, а замість подяки, можу ще почути, що погано зробили, не так як треба, не спеціалісти, ну ок, шукай ти таких, як треба спеціалістів, відповідь, а де їх шукати?
Mrs.Sexuality• 29 сентября 2023
у меня было как у вас. Любовник мне показал, каким может быть мужчина, а то я была для парня, как мама, всё реши и тп..Ушла от бывшего и ни о чем не жалею. Но у нас детей не было. У вашего мужа совсем нет значимых плюсов? Может вы просто влюбились, и новый объект, выглядит намного лучше, чем муж? Классика, напишите плюсы мужа на листочке.
Кстати, я так делала, одни минусы))) Если что, мы с тем любовником давно вместе, счастлива в этих отношениях.
Вам выше писали, что стали больше перекладывать на мужа. Я понимаю, вам проще самой все сделать, но может стоит по тихоньку просить мужа делать, пусть он и сделает косо-криво, он ведь тоже привык, что все вы делаете, так зачем ему напрягаться?
Меряю линейкой
• 29 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Питання, не в моїй закоханості, я давно бачила ці проблеми у наших відносинах, але просто змирилася і жила далі, а коли тепер ще й відчула, як це може бути з людиною сильною по темпераменту, мене почала накривати....
Mrs.Sexuality• 29 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
розумію вас. Спробуйте не тягти все на собі, це важко, бо хочеться все контролювати, думки, що чоловік зробить хріново і краще самій, а там далі будете дивитися. Чоловік просто звик, що ви все робите сама, правда коли я таку тактику почала, то почула матюки, чого це я його задовбувати почала.
ЗаведУющая• 30 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Машина чья?
Я к машине вообще не лезу, это проблемы только мужа.
Воду прорвало, это тоже заботы мужа. Почему вы ищите людей? Вы слабая женщина, вы даже номеров телефонов этих людей знать не должны.
С ремонтом сложнее, мужу я так понимаю все равно есть ремонт или нет? Тут конкретно мужа надо обрабатывать, что бы он пришёл к выводу что ремонт нужен.
Пока вы будете все решать, такое и будет происходить.
ЗаведУющая• 30 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
У моей мамы знакомая есть, она так с молодости в роль вошла, что на полном серьёзе рассказывает на встрече, что муж уехал на пару дней, а она не знает как стиралка включается, так тяжело было, даже к соседке ходила за помощью что б та включила ей. У неё муж этим всем занимался
У мужчин в крови опекать и защищать женщину. А вы эти функции на себя переняли.