От прямо зараз верещить в сусідському дворі жіночка, як скажена.
от скажіть, як вона може працювати адвокатом, коли вона цілком неадекватна? Причому таке враження, що це виключно на публіку
Нульовий сантиметр• 29 сентября 2023
Как мужик, сидящий на женском форуме, может быть мужиком? Нипанятна
Нульовий сантиметр• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
а ви знаєте, увас тут цікаво. отак почитаєш, що тут пишуть і радієш потім, що не маєш до цього жодного відношення)
Та понятно, что тебя радует отсутствие месячных или невозможность забеременеть. И не баба, и не мужик. Такое себе ’ішо’, средний род.
Харчовий тріль• 29 сентября 2023
У нас в группе дома адвокаты круче всех отжигают. Я часто их читаю и задаюсь тем же самым вопросом.
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
Ото у вас радість і розвага - почитати про чужі проблеми і послухати сусідські скандали
Ответ дляиз_под_тишка
сусідський скандал занадто показовий, що мені дещо незрозуміле, а чужі проблеми мене взагалі не цікавлять. просто тут такий зоопарк, що досліджувати і досліджувати)
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
А ви в цьому зоопарку яка тварина?
Фиона Шрековна• 29 сентября 2023
Мама - директор дитячого садочку. Теж любить поверещати, як різана
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
от вас нецікаво досліджувати, хіба що під мікроскопом
Так яка ви тварина в цьому зоопарку? Просте ж питання
Маю сечі• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
ви по рівню інтелекту на рівні одноклітинних
ну мы -то инфузории,конечно, но в туфельках) Зато не амебы)))
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
Я не про себе питала, а про вас, читати вмієте? Чи п´яний?)
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
я просто не бачу, чому повинен пояснювати очевидні речі
Тому що мені наприклад, не очевидно, з якою твариною в цьому зоопарку ви себе асоціюєте, тому і питаю)
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
принаймні сподіваюсь, що такі, як ви, це лише невеликий відсоток
Які ’такі’?
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Такий цікавий ви, автор, обізвали форум на якому сидите, зоопарком, а як питаєш вас, яка ви тваринка в цьому зоопарку, то надувся і образився
из_под_тишка• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
я не дувся і не ображався, просто не хочу відповідати на питання людини з низьким інтелектом)
Якщо б ви були людиною з високим інтелектом, то по-перше б не називали спільноту людей зоопарком, а по друге, мали б почуття гумору. Чого так тригернуло на питання про тваринку? Жінка називала ’тупим жирним животным’? Чи може мама?)