побольшомусекретику• 02 октября 2023
Як ви доглядаєте за дечками?
За дечками, формами для запікання, особливо силіконовими. В мене вони просто в жахливому стані, особливо силіконові, я вже і в кисневому порошку їх замочувала і різними засобами пробувала, нічого не допомагає. Чим можна її відмити та привести до ладу?
Шотуткоїться?• 02 октября 2023
Ніяк. Але в мене така біда тільки з однією силіконовою формою. Інші чисті. От металічна що в комплекті з духовкою. Чим там по кутках зняти чорний нагар незнаю (
Der_Natali• 02 октября 2023
Не купую дорогих форм.Середея тривалість ’життя’однієї-біля року.Потім в смітник.Скляні живуть довго.Є такі яким по років 15 вже,а ще в гарному стані