Дама_из_рекламы• Изменено 02 октября 2023
Посткоїтальний цистит
Питання: хто стикався з рецидивуючим посткоітальним циститом, як вирішували це питання? Звісно, за умови, що венеричні та інші захворювання виключені у вас і в партнера. Дякую
Мозговая пилочка• 02 октября 2023
У вас анатомически низкое расположение уретры?
Есть схема профилактики постк.цистита. надо выпивать лекарство после каждого раза. Антисептик .
Клюкву , Канефрон пробовали в качестве профилактики?
котопёс• 02 октября 2023
Було декілька разів на початку статевого життя. Особливо нічого не робила. Через певний час симптоми зникли. Туалет обовʼязково після всього. Попісяти після орального сексу.
Алина-1240• 02 октября 2023
Почаще сексом заниматься и смазка.такое расположение уретры,шоркается постоянно
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Почала пити Д-Маннозу, ще не можу сказати, допомагає чи ні. Може в цій темі хтось пробував філери з гіалуронової кислоти (щоб віддалити уретру) чи плазмотерапію?
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
При більш регулярному статевому житті притупиться? Тому що в мене скоріше, епізодичне, не разом живемо
Алина-1240• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Да.пройдет
Алина-1240• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Глупости
Затишне кубло• 02 октября 2023
Було, десь рік ходила з тими аналізами, лікування, антибіотики.
А потім один уролог виписав Катарія саше по схемі. Я вроді спочатку 3 дні пила по 2 чи 3 р в день. Потім ще місяць після кожного сексу. Допомогло, зараз тримаю про всяк випадок упаковку. Якщо чую перші симптоми, то випиваю , або Дманозу зразу 3 табл можу випити. Але мені катарія швидше і краще допомагає.
Головна рекомендація уролога була:
душ до/після, попісяти до/після.
Головна рекомендація уролога була:
душ до/після, попісяти до/після.
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Головна рекомендація уролога була:
душ до/після, попісяти до/після.
Головна рекомендація уролога була:
душ до/після, попісяти до/після.
Дякую! Катарія це антибіотик?
Ля-ля-ля• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Д-Манноза і Клюква в капсулах👍
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Д-Манноза і Клюква в капсулах👍
Порадьте оцю клюкву, назву препарату, капсули, будь ласка
Міняйловна• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
головне вам треба налагодити баланс мікрофлори, це вже я по досвіду так зрозуміла, бо основна причина це кишкова паличка або фекальний ентерокок і низький імунітет, внаслідок чого ця фігня розмножується і прівєт цистит
пийте курсом лакто біфідо бактерії, або хо кефір на ніч, більше води, менше солодкого. Манноза тоже добре, там же написано що вона регулює типу мікрофлору чи якось так
Ля-ля-ля• 02 октября 2023
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляМіняйловна
Так, в мене під час загострення у гінекологічному мазку виявили кишкову паличку
Що порадите для мікрофлори? Пробіотики? Які саме препарати? Буду вдячна
ША! я прийшла!• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Не пройде і не притупиться, навпаки. Я все життя намагаюся лікувати.
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
І що підтримує вам ремісію?
ША! я прийшла!• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
І що підтримує вам ремісію?
Нічого. Тільки повний целібат.
Міняйловна• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
да любі, гінеколог каже можете просто кефір пити, я пила пробіз феміну, а потім ще забула назву, там препарат де одночасно і лакто і біфідобактерії, бо в пробізі тільки лакто
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Нічого. Тільки повний целібат.
У вас абсолютно після кожного разу загострення?
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ дляМіняйловна
Дякую за пораду з приводу кефіру, я не пʼю зовсім, а, мабуть, варто спробувати в комплексі.
Міняйловна• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
обов´язково спробуйте, але це діло не одного дня і навіть місяця
я тоже не люблю кефір, люблю торт)
75В• 02 октября 2023
Стафилококка нет у партнера? У моего высеяли и прошло все только после того как он пролечился.
Дама_из_рекламы
• 02 октября 2023
Ответ для75В
А ваш партнер здавав і генетально і з ротової порожнини ??