Бурундучиха• 03 октября 2023

Вы делали татуаж бровей?

Результат:
вже голосів: 131
77 (58.78%) Нет
48 (36.64%) Да
3 (2.29%) Делала и вывожу или уже вывела
2 (1.53%) Постоянно делаю
1 (0.76%) Сам слез
Барабан для дорослих• 03 октября 2023
У меня перманентный макияж бровей или как там правильно. Красота! Держится 2 года, наблюдается лёгкий остаток. Нужно топать на рефреш.

Natal_ka91• 03 октября 2023
Так, для мене це ідеальний варіант, в мене пудрове напилення, я лінтюх і трохи криворука, раніше брови не завжди одинаково виходило підмальовувати. А так красиво в будь-який час доби, головне знайти хорошого майстра.
празники не помню• 03 октября 2023
Да, и брови и межресничка и татуж губ. Но мастера нашла адекватного, с ней уже более 3-х лет, она умеет подчеркнуть натуральность и сделать выразительнее родное, но незаметно для окружающих что перманент.
Утром просыпаюсь, а лицо уже при мне))
Додаю напруги• 03 октября 2023
Хотела сделать татуаж, шоб иметь контур, по которому буду выщипывать, но увидела кривой татуаж у коллеги и решила, шо ну его нафиг - убого выглядит.
Обижулька• 03 октября 2023
У мене дуже гарна майстер, я просила щоб не виглядало штучно, так вона й зробила виглядає непомітно 1 тон від свого кольору, ледве помітно. Але це все одно робить форму і підфарбувати простіше і виглядає гарно. Я надзвичайно задоволена.

Шукайте гарного майстра.
Некомильфо• 03 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Гарно написали, я вже два роки планую, і щось зупиняє.
Червона калина• 03 октября 2023
Маю ідеальні брови по формі і густині від природи. Багато хто при знайомстві роздивляється, чи це татуаж. Мені пощастило
dulenok• 03 октября 2023
Брови нет, есть межресничка. Брови и губы просто не хочу
Позитивна• 03 октября 2023
Хто пише що максимально природні і нікому непомітно, що татуаж, покажіть тут свої брови, бо у переважної більшості майстрів, які розказують, що вони за натуральність і непомітність, в портфоліо жахливі чорні п´явки на лобі((((

Бесконечность-не предел• 03 октября 2023
Нет своих бровей и татуажа )) если нужно сама рисую , татуажи на других меня пугают .. особенно пудровка 😸
Замурмишка• 03 октября 2023
Нет. И ни на одной девушке не нравится. Выглядит колхозно в 99%.
Советчица Года• 03 октября 2023
у меня свои нормальные, тёмные. совсем чуток в одном месте подкрашиваю
Там все розмивчато• 03 октября 2023
Конечно, колхозно. Потому что то, что не колхозно вы даже внимания не обратите и знать не будете, что это ПМ. Моя мастер делает без углов и четких головок, цвет подбирает, все выглядит очень естественно
Білка в колесі• 03 октября 2023
Ответ дляdulenok
Давно межресничка? Как выглядит?
Пополняю_Карму• 03 октября 2023
У мене татуаж, який мені подобається 100%. Мені підібрали світлий колір для мого світлого волосся, дуже довго малювали ескіз - я не хотіла, щоб перманент виходив за кордони моїх волосків, я виборювала кожен міліметр. Я часто отримую компліменти своїм бровам, ще ніхто не здогадався, що це татуаж.
Іноді я підфарбовую волоски фарбою, бо маю світле волосся, але часто лишаю так, як є. Під яскравий макіяж «на вихід» підмальовую брови олівцем, щоб були темніші та яскравіші.