Галя із Дарниці• 03 октября 2023
Стоит ли делать тату?
Результат:
вже голосів:
16 (51.61%)
Нет
15 (48.39%)
Да
75В• 03 октября 2023
я не делаю тату. а знакомая аж трясется, так хочет очередную. хотите - делайте
месяцкие• 03 октября 2023
Що за дивні питання. Ви або хочете або ні..а той хто хоче подібних питань не задає.
Для прикладу: я дуже хотіла покататись на мотику вечірнім містом. Але знайомих байкерів у мене нема, а ті що пропонують в групах покататись довіри не вселяють. Але..я знайшла таки серед них одного, який вселив. Домовились і поїхали😁 Коли сідала, то я вже була підсвідомо готова вмерти, але все таки сподівалась що цього не станеться 😁 От що значить коли хочеш.
Путающаяся• 03 октября 2023
Ответ длямесяцкие
з байкером потім відносини продовжились?))
Одна_на_всей_планете• 03 октября 2023
Я очень хотела сделать в 20. Не сделала и до сих пор жалею. Может ещё и сделаю. Сейчас мне 41
муха в кедах• 03 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я соски вместе с сестрой проколола в 18 лет, на тот момент даже уши не ее прокалывала.
Очень довольна, хотя муж говорит, не разрешил бы такое сделать