Розбещена цяточка• 03 октября 2023
Какой хлеб лучше есть при синдроме раздраженного кишечника?
вопрос не о свежести, а из какой муки? после белого хлеба усиливается диарея и боли.
Телефон Рубика• 03 октября 2023
Вам так ніхто не скаже, бо у кожного свої непереносимості, дивіться на відчуття-від якого не погано, такий і їжте
Масяня Я• 03 октября 2023
Ніякий,якщо у вас після нього біль,я сиділа на дієті і взагалі не їла нічого з того,що посилювало біль
Сонячний день• 03 октября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Пробуйте цільнозерновий. Пле свіжого ніякого
Цельнозерновой это и есть пшеничный. В чем отличие?
Уравнобешенная• 03 октября 2023
есть спец диета, все каши, хлопья, хлеб должны быть из какой-то определённой муки, я чего-то думала цельнозерновая, но читаю наоборот противопоказано... я блин забыла, было дело очень давно. Точно помоню что хлеб исключительно без дрожжевой должен быть, еще помню что я весь хлеб запекала в духовке в сухари и их кушала, мне нельзя было мучное, можно было только сухари, хомячила так
Не їм після шостої• 03 октября 2023
Хрусткі хлібці, вони без дріжжів і цукру і з різних злаків бувають. Можна підібрати те, що вам підійде
Донька подруги• 03 октября 2023
Никакой. Пеките себе хлеб из миндальной муки если сильно прям хочется
ЧукИГеки• 03 октября 2023
Тоді вам краще не їсти хліб взагалі. Особливо свіжий. Якщо ви надто любите хліб, спробуйте відмовитися взагалі на декілька тижнів, а потім спробувати, наприклад, безздріжджовий злаковий якийсь, щоб не з білої муки. І то потроху і дивитися на реакцію. Чорний типу бородинського теж буде не ок.
А взагалі, ведіть харчовий щоденник.