Планшетница• 05 октября 2023
Рибні котлети з ляща та судака
Чи можна зробити з ляща та судака разом? Хтось пробував? Чи краще окремо з ляща ?
Не робила ще рибних котлеток ) Підкажіть як краще
Пожмаковна• 05 октября 2023
Я собі так міркую, що якщо щось смачно, то кухарі про це знають і є відповідні рецепти
Я шалунья• 05 октября 2023
думаю две речные рыбы особо вкусом не отличаются,тем более сочетаются, что лещ жирный,судак сухой
Поліпривіт всім• 05 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Судак морской.
Я шалунья• 05 октября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Судак морской.
Судак распространён довольно широко в пресных водоёмах Восточной Европы и Азии, встречается в реках бассейнов Балтийского, Чёрного, Азовского морей,
Планшетница
• 05 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
Ну от рецепти є або з однієї, або з іншої риби, а з двох разом не знайшла)
Алгонавт• 05 октября 2023
Я обычно делаю с 2 минимум а то и трех видов рыб, реально так вкуснее, чем с одной.
Планшетница
• 05 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Теж зроблю, спробуємо)
Алгонавт• 05 октября 2023
Ответ дляПланшетница
Теж зроблю, спробуємо)
Это я кстати у Белоники посмотрела, у неё классные рецепты
Планшетница
• 05 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
А яйце додаєте в фарш?
Алгонавт• 05 октября 2023
Ответ дляПланшетница
А яйце додаєте в фарш?
Да, лук обжариваю на слив.масле, и тостерный хлеб выращивают в молоке( в мясные котлеты в воде)
3@йk@• 05 октября 2023
Робила з судака. Додавала булку, цибулю, трохи сала для соковитості та яйце. Жарила в сухарях.
Навіть син підліток їв з задоволенням. Дуже смачні вийшли.
Планшетница
• 05 октября 2023
Ответ для3@йk@
Дякую!
Також зробила з яйцем , булкою, цибулею, морквою. Ще додала ложку сметани.
Ну дуууже ніжні і соковиті вийшли!