Миловидна леді• Изменено 05 октября 2023

Беремицьке?

Хто був в парку дикої природи Беремицьке
Як Вам, цікаво
Вартує їхати на день?
Цвірінь• 05 октября 2023
Варто їхати в кожен досі незнайомий куточок України, особливо якщо це парк дикої природи.
Звезда в шоке• 05 октября 2023
Я була, дуже сподобалось, особливо конюшня. Беріть із собою щось для перекусів, гуляючи по території, нам хотілося їсти, там є, де присісти. Хоча там їжу також можна купити. Були пару років тому, ціни не дешеві.
Трахтибидох• 05 октября 2023
Я скажу так, спеціально з Києва не поїхала б. Але у мене дача в Літках, і ми там влітку жили, тож їхати було відносно недалеко. Якщо їхати вздовж Десни, одразу за Літочками дороги нема, Крехаїв, Євминка, це капець, катаюсь там регулярно. Були десь 3-3.5 роки тому, конюшня класна, діти набігались, йшли тропою, вийшла просто прогулянка полем і лісом.