Тану на сонці• 30 октября 2025
Кому було дуже важко в декреті
Як Ви вважаєте що можна було б собі легше зробити і що Ви робили не так?Не жалієте, що саме так все пройшло?
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Не так зробила, що багато читала інтернет і все це про природнє вигодовування, треба було менше читати і жити нормально.
Всіх підсаджую• 30 октября 2025
Больше спать, отдыхать, не загонять себя. Что то упростить и привлечь помощь
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Було дуже важко налагодити ГВ чи сам процес важкий був?
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Не важко, але я дуже переживала, коли в 6 міс дитина відмовилася від грудей, слінгами теж засрали мізки, у мене прямо колекція була, бо візок ні ні ні.
На_оба_рот• 30 октября 2025
Шукала б помічницю/ няню на пів дня, тяжко було, хоч і мама іноді приїжджала допомагати
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Гв легко, не спать тяжело
Это наверное самое тяжёлое беспрерывные недосыпы, помню когда на месте прямо вырубило, ребенок не давал спать, а если ребенок спит, то у самой сна ни в одном глазу.
Всіх підсаджую• 30 октября 2025
Если бы был лучше сон лично мой, то было бы супер. Сс это норм, стало легче. Папу отправляйте гулять или уборка пока вы гуляете. Мужчины привязывается к тем о ком заботчтся
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А чому візок ні?Не рекомендують чи дитина відмовлялась?
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Ха, так це напочатку десятих було модно, все природнє, дитина тіки біля мами у слінгу і так далі. Єдина користь з цього, що я одразу поклала маля до себе, а не в ліжечко, і тому висипалася відмінно.
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Помощница по хозяйству. Наладить сон и режим, по возожности
Хазяйство то ерунда...вот сон наладить было сложно.
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Зрозуміла, про маля з мамою от думаю що можна було б з року перекласти вже в своє ліжко, бо дитина крутилася всю ніч майже
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ще згадала що тоді ходунки були в моді
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Я переклала в 7 міс коли перейшли на суміш.
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А в ночі потрібно було догодовувати?
Усатая полосатая• 30 октября 2025
Хотілось би більше спати. Але я дуже важко засинаю, поки себе заколишу, то дитина прокинеться. Я рік не спала, нервова система не витримала просто, порушення мозкового кровообігу ставили. Мене попід руки водили. Потім пам´ятаю, гуляла з дитиною на вулиці і тримала їх за руку і часом ловила себе на думці, що це вона мене веде, а не я. Дуже голова крутилася, а коли тримала за руку її, то могла йти. Не знаю, як вижила.
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
А в ночі потрібно було догодовувати?
А суміш же ситна, на ній не прокидаються, заводила будильник на 6 ранку дати пляшку.
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляЗамрійлива
няньку нанимала почасово три раза в неделю, отсыпалась))
Это круто, особенно если няня может в 6 утра уже прийти:)
Замрійлива• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
у меня соседка была, часов в 8 приходила
Ля-ля-ля• 30 октября 2025
Чесно, мені зараз іноді важче ніж коли дитина була маленька))
Важко було, бо чоловік не допомагав майже, у нас тоді зіпсувались стосунки і він був на своїй хвилі, а я з дитиною наче окремо. Втомлювалась, недосипала як і всі.
Помічниці була б рада, щоб допомагала приготувати, прибрати.
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Це капець як важко і навіть небезпечно, а рідні підтримували вас?Може міг хтось вночі дитину баюкати через день?
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляЗамрійлива
Тоже красота.Ко мне приезжала мама, шла гулять, а потом через 10 мин возвращалась что мол ребенок плачет к тебе хочет....
Сяду на шию, дорого!• 30 октября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
У нас была няня, и мама по выходным, и исскуственное кормление (следовательно, более спокойный сон ребенка) и все равно было сложно.
Хвильоватиша• 30 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
О....спасибо слингомании - я купила, перепродала и поняла все промаркетинг и стадное чувство
Замрійлива• 30 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
так себе помощь у вас(((
Не прохожу мимо• 30 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
І правильно)
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
Кстати тоже не поняла этой идеи, ребенок вообще не хотел там сидеть и маме это жутко не удобно
Тану на сонці
• 30 октября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А зараз важче це який вік?