Сонячний день• 06 октября 2023
Посоветуйте производителей качественных носков из натуральных материалов
Чтобы синтетики совсем не было.
Спасибо
ЛолитаНеРазлита• 06 октября 2023
Такого не бывает, в любом случае есть примесь для эластичности. Ищите где бавовна 95%.
Сонячний день
• 06 октября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Спасибо
Сонячний день
• 06 октября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Мужские или женские? Потому что если мужские, то diwari
Женские
Бесконечность-не предел• 06 октября 2023
Дюна, майстерстеп, легка хода. Можна знайти хороші моделі у цих виробників
Я натуралка• 06 октября 2023
Ответ дляСонячний день
Женские
А чому вас не влаштовує синтетика в складі? Вона дає гарну посадку та краща з боку потовиділення. Наприклад якщо в приміщенні ноги вспітніли, то потім на вулиці при нижчій температурі ноги не мерзнуть
Принцепесочка• 06 октября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це будуть як колготки з ссср, сповзати і розтягуватись))
100%!
Синтетика в невеликому відсотку на якість шкарпеток не вливає
Принцепесочка• 06 октября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Кальцедонія
Вони майже всі з невеликим складом синтетики. Я собі купую по акціях
Принцепесочка• 06 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Напевно тому не влаштовує, що уявлення по синтетику застаріле. Сучасні ПЕ в складі це лише + у більшості випадків