Не зви чайна• 06 октября 2023
Чи гріх у православ´ї мастурбувати?
Без думок про протилежну стать, чиста фізіологія. З вібратором, іграшкою, душем, рукою. Мені здається, що ні, але знаючі, проголосуйте будь ласка.)
Чоловікам однозначно так, бо фантазії, а жінкам?
Результат:
вже голосів:
35 (45.45%)
Не знаю
23 (29.87%)
Гріх
19 (24.68%)
Не гріх
Ліньки гуглить• 06 октября 2023
Гріх, але батюшки в монастирях практично усіх монашку того... ну вони вагітніють часто від святого духа.
Це придумали правила люди.
Якщо нічого кримінального немає- то можна.
Це придумали правила люди.
маска Ілона• 06 октября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
да, написано. Блуд - это грех, а попы разъясняют так:
’Какие есть блудные грехи?
– грехи блудные естественные: блуд и прелюбодеяние; – грехи блудные противоестественные: гомосексуализм, лесбиянство, скотоложество, рукоблудие, применение различных средств для получения блудных удовольствий.’
’Какие есть блудные грехи?
Поняла, спасибо.
Nelly-4875• 06 октября 2023
В этом православии все грех. И поесть вкусно грех, и мастурбировать грех, все удовольствие - грех. Жить в ограничениях там только поощряется. Пусть в сраку идут.
Галя-краля• 06 октября 2023
чоловікам не можна я вірно зрозумів ? шкода але я думаю любе рукоблудство е гріх , онан мастурбував в біблії пишуть
Галя-краля• 06 октября 2023
Ответ дляNelly-4875
к попам на исповедание 🤪