Знаю бакси• 06 октября 2023

Хтось робив лазернушліфовку?

Як ефект та результати?
Мандолина Бу• 06 октября 2023
Вчора в Тік ток відео попалося як дівчині спалили обличчя цією шліфовкою, навіть думати не хочу про неї

Дівка в намисті• 06 октября 2023
Ответ дляМандолина Бу
так само) просто жах що наробили
100%• 06 октября 2023
Ответ дляМандолина Бу
По Вашому тексту якось відчувається, що Ви не розумієте, про що говорите.
Дія процедури і полягає в тому, щоб лазером випалити верхній шар шкіри і активізувати процеси відновлення
Мандолина Бу• 06 октября 2023
Ответ дляДівка в намисті
так само) просто жах що наробили
І пишуть,, що це норма кірка на обличчі, потім сходить. Це жах, тут майстра по волоссю знайти проблема, а це обличчя
Дівка в намисті• 06 октября 2023
Ответ для100%
по вашому відчувається ваша зверхність) там дівчині реально спалили обличчя, а не зробили шліфовку. вона рік вже ходить з червоним обличчям. я теж бачила вчора відео це, тому одразу зрозуміла про який випадок написала авторка коменту
100%• 06 октября 2023
Робила кілька процедур фракційної лазерної шліфовки. Так, процедура не пензликом помазати, не кожному підійде, є термін реабілітації. Але результатом я задоволена
100%• 06 октября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я не виправдовую спеціаліста, що проводив процедуру, не знаю деталей, але таке також може бути, якщо перед шліфовкою використовувати ретиноїди і не попередити про це.
Перед останньою процедурою я користувалася сироваткою з ретинолом і легке почервоніння зберігалося значно довше, 2-3 тижні (є з чим порівнювати). А якщо використовувати сильніші ретиноїди, то і результат такий може бути.
Тут важливо не лише сподіватися на кваліфікацію спеціаліста, а й самій відповідально підготуватися до процедури.
Пишу вірші, дорого• 06 октября 2023
автор Знаю бакси • 07 октября 2023
Ответ для100%
А що видаляли?

100%• 07 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А що видаляли?
Звуження пор, дрібні зморшки, загальне покращення стану і тону шкіри.