У яких не дають», «згортають» , «припиняють», «втомилися» ітд ітп. Пішли вони в сраку.
Svetljachokkkk• 06 октября 2023
Ответ дляKika-6655
Может. Я хз, не пойму о чем речь.
Першу тему в топі подивіться і зрозумієте
Ответ дляSvetljachokkkk
Та хай гавкають русособаки форумні, і що? Від цього нічого не зміниться, так, потринділи і все. Он вночі був срач за донати, тонка психіка автора не витримала і всі стали поганими. Це ж форум, кожен строчить, що хоче)
нє радуйтєсь!єто временно женьщіни нє ідут в окопи,вот скоро власть всех погоніт на войну,а дєтєй в дєтдом.ми в клєткє!уєзжайте!вон подружка беременна от анличанина,на мерсе катается,принял ее с двумя детьми нищую толстую .бабла немеряно.а вам тут всем писец приснится дурочки сидите под апстрелами
Ответ дляmiya ya
Що?