Форс мажор• 06 октября 2023
Не вірю, що зустріла такого чоловіка...щось не те з ним(
Чомусь зараз задумалась про нього.
Ми познайомились в залі. Через тижні 3 пішли після залу вечеряти, довго розмовляли. Потім він кудись вийшов. І через півгодини мені принесли квіти. В кінці я хотіла оплатитм
свою вечерю. Він сказав, що коли я з ним щоб навіть не доставала гаманець. Роз´їхались по домівках. Ми працюємо в різних кінцях міста. Майже щодня обідаємо разом і розїжмємося по роботах. Кожну неділю проводимо за містом десь поки погода гарна. За весь цей час він поцілував мене один раз, просто обіймає дуже сильно. Розказує, що не хоче спішити. Дарує подарунки, квіти. Вдома була в нього один раз, живе сам, квартира чиста, доглянута, дуже комфортна.
Пропонує їхати в гори на 5 днів.
Я вже сама хочу до нього поприставати))
Чи це такий вмілий "рибак"?)) Чи він імпотент може...
Одним словом я шукаю підвох. Бо не зустрічала таких.
Пропонує їхати в гори на 5 днів.
Я вже сама хочу до нього поприставати))
Я не в теме• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Ні) а у вас щось подібне?
А що, тепер період нормальних адекватних залицянь - це вже не норма? Норма з розбігу скакати одне на одного і відразу мінет робити?
Я не в теме• 06 октября 2023
Ответ дляButichok1
когда дарит цветы, платит за все, бережно относится - то не те? А те, коли сразу в кровать прыгнули, ни цветка, ни шоколадки, хамит и безответственный?.....................раз не те - то надо ждать те саме напевне........
теж здивована реакцією)))
Весела бджілка• 06 октября 2023
Ответ дляочки_ннадо
было .. звезду доставал,,, уже планировали общий дом............оказалось 8 см на 193, а так шикарный узький багатый жоних
ошибки молодости, не кохайтесь з москалями... бо там 8 см
Не тільки з москалями, нажаль, таке буває))) Я теж колись мала такого чоловіка, гарний, освічений, перспективний, а там.... коробок з під сірників((((
Чупа-чупс• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Моєму 46.
Просто с писюном не очень , хочет вас влюбить , чтоб не сбежали , после первого же недосекса .
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Та не, уже выяснили, см 6-8 на глаз где то))))
Де вияснили?)
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляоксюморон
Даром ви автор тут похвалились))
Я не хвалилась, навпаки стрьомно щось мені
Куплю орехи• 06 октября 2023
ого, мне бы такого, цените!!! а то мой муж прохода не дает.. мне так его жаль.. что он так мучается((( раньше каждый день давала и по несколько раз бывало, а сейчас раз 5 максимум в месяц после начала войны.. я просто не знаю что со мной случилось, стоит блок и все, не могу
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Все будет хорошо, пока в разгар этого самого процесса, когда вы голые шебуршите под одеялом, не позвонит его мама с вопросом смотрел ли он вчера любимый сериал, потому что Хосе Игнасио таки женился на Изольде и она теперь не может есть и спать
Його мама в Америці. Так що навряд чи))
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
а, сорри, если 46 - то просто вы ему нравитесь очень видимо) в 46 уже не так хочется ахаться как в 20, наслаждается общением. Надеюсь что у вас все ок в постели будет
Я теж надіюсь. Дякую
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Та зачем ей проверять. Товар надо использовать по прямому назначению. Цветы, рестораны, скоро вон праздники, новый телефон заказать можно. Ну не стоит так не стоит, бывает брак, это не значит что совсем непригоден к эксплуатации
Телефон вже подарував))
Пилосмок працює• 06 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
не, я за другое переживаю) вдруг он в лес уволокет ее...та ну такое. надо сначала побывать у него дома и тп
Привязал ее к дереву и в задницу, задницу, задницу
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Ну який член,дяді вже 46. Скільки там того члена лишилося
Та ну. Рік назад 44 річ був, все ок з членом і потенцією
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляIren_Wonderful
Согласна! Вдруг не стоит и 5 см, что там делать с ним 5 дней? Це якісь тортури будуть
Я піду в спа
Пилосмок працює• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Його мама в Америці. Так що навряд чи))
Сергей?
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну мені 41. Чоловіків багато було, таке вперше. Да, були залицяння і т.д., але і секс на 2-4 побаченні
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Я не з таких)))
Банан-барабан• 06 октября 2023
Такий вмілий рибак.
Тягне навмисно, щоб закохалися по самі вуха, щоб терпець у вас лопнув
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Такий вмілий рибак.
От мені цей варіант теж найбільше правдивий. Ну побачимо хто кого😅.
Може він метод Хітча передивився)
Банан-барабан• 06 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Бідні мужики з маленькими коробками, де ж їм коханих шукати
Весела бджілка• 06 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Так, вини не винні...Такими їх створила природа.... А я з таких дурних, що, напевно би, терпіла...так і не пізнавши, що таке справжнє задоволення. Але, на на щастя, він щось там ще з таким коробочкам крутив у відносинах, що мені пощастило зустріти нормального чоловіка)
неДоПриличий• 06 октября 2023
Ответ дляIren_Wonderful
Дышать воздухом))
короткопамятна• 06 октября 2023
Вспомнился фильм, когда парень с маленьким членом делал все возможное чтобы не заниматься сексом с девушкой которая ему нравилась.)) Не помню название.
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ длякороткопамятна
Згадуйте!
короткопамятна• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Згадуйте!
Та вот ломаю голову теперь), может кто еще вспомнит.
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ длякороткопамятна
Я б запропонувала йому подивитись))
короткопамятна• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Я б запропонувала йому подивитись))
Да, хорошая идея.)
короткопамятна• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Згадуйте!
Нашла, Размер имеет значение 2002 год (есть еще 2004 про борцов сумо), Германия, это комедия. Оказывается 2 часть есть.