Форс мажор• 06 октября 2023
Не вірю, що зустріла такого чоловіка...щось не те з ним(
Чомусь зараз задумалась про нього.
Ми познайомились в залі. Через тижні 3 пішли після залу вечеряти, довго розмовляли. Потім він кудись вийшов. І через півгодини мені принесли квіти. В кінці я хотіла оплатитм
свою вечерю. Він сказав, що коли я з ним щоб навіть не доставала гаманець. Роз´їхались по домівках. Ми працюємо в різних кінцях міста. Майже щодня обідаємо разом і розїжмємося по роботах. Кожну неділю проводимо за містом десь поки погода гарна. За весь цей час він поцілував мене один раз, просто обіймає дуже сильно. Розказує, що не хоче спішити. Дарує подарунки, квіти. Вдома була в нього один раз, живе сам, квартира чиста, доглянута, дуже комфортна.
Пропонує їхати в гори на 5 днів.
Я вже сама хочу до нього поприставати))
Чи це такий вмілий "рибак"?)) Чи він імпотент може...
Одним словом я шукаю підвох. Бо не зустрічала таких.
Пропонує їхати в гори на 5 днів.
Я вже сама хочу до нього поприставати))
Форс мажор
• 06 октября 2023
Ответ длякороткопамятна
Нашла, Размер имеет значение 2002 год (есть еще 2004 про борцов сумо), Германия, это комедия. Оказывается 2 часть есть.
Дякую)
Капризуля• 06 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Його мама в Америці. Так що навряд чи))
Автор, проверьте его.
Спросите, какие у него недостатки. Спросите про семью, детство. Сразу увидите, скрывает что-то или нет.
Если начнёт уворачиваться , сразу раскусите его.
Ёшки_Матрёшки• 07 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Та ну)) чоловіки не заморочуються геть
Або ми так думаємо