Налогообложу• 06 октября 2023

Как приготовить печенку, чтоб она не воняла?))

Девочки, подскажите пожалуйста. Печенку ненавижу с детства, но пробовала недавно на празднике, запаха и вкуса не почувствовала. Купила куриную, но не знаю как же так ее приготовить,чтоб не было запаха))
НаБалКоніХодять• 06 октября 2023
Оладки смажу з неї або паштет
автор Налогообложу • 06 октября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Оладки смажу з неї або паштет
А що робите з нею перед цим? Які маніпуляції? Вимочуєте в чомусь?
РыжаяЛиса• 06 октября 2023
Много лука и морковки, чеснок, соль и перец - очень вкусно
Я на хвилинку• 06 октября 2023
А як так приготувати щоб воняла?
Її як не готуй вона класна
НаБалКоніХодять• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Просто у воді на годинку десь. Можна в молоці (мама так робила)
ЛЮБА• 06 октября 2023
В молоке на часок замочите . Хотя я не люблю печенку , но куриная мне нормально.
Я такая наивная• 06 октября 2023
Куриная не воняет, а говяжью можно вымочить в воде.
автор Налогообложу • 06 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А як так приготувати щоб воняла?
Її як не готуй вона класна
Бо ви її любите, а я ні))
Крию матом страшно• 06 октября 2023
В молоці холодному пару годин вимочити
Невидимка Майя• 06 октября 2023
куриная не воняет
Молчалка• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Годину вимочуйте в молоці
Бабка_в_кедах• 06 октября 2023
Замочіть в молоці
РойЛеля• 06 октября 2023
В куриці печінкв це останнє, що варто їсти. Всім відомо чим годують курей. Всякою хрінню. А печінка це фільтр, який пропускає чеерез себе все і накопичує.
Короче колись я це прочитала і з тих пір ніколи не їм печінку вже нічию, а куриці і поготів
бювет_в_обед• 06 октября 2023
А что с Куриной печенью делать, чтобы она воняла? Положить в холодильник и забыть разве что
Блондинка в Законе• 06 октября 2023
читала что обкладывают свежей петрушкой ,переложила перед грилем и ...схема не рабочая, вдруг кто посоветует ,не ведитесь
Смурфик• 06 октября 2023
що саме Ви їли на святі? в якій страві Вам смаувала печінка??
думаю справа саме в страві ;)
а не у вимочуваннях чи обкладанні петрушкою і матюками :)))
Смурфик• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
я передивляюсь чи нема жовчі, вирізаю ту що залишилась і ставлю на ніч вимочуватись в холодильник. якщо вранці не готую, то міняю воду і готую увечері.