Налогообложу• 06 октября 2023
Как приготовить печенку, чтоб она не воняла?))
Девочки, подскажите пожалуйста. Печенку ненавижу с детства, но пробовала недавно на празднике, запаха и вкуса не почувствовала. Купила куриную, но не знаю как же так ее приготовить,чтоб не было запаха))
Налогообложу
• 06 октября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Оладки смажу з неї або паштет
А що робите з нею перед цим? Які маніпуляції? Вимочуєте в чомусь?
НаБалКоніХодять• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Просто у воді на годинку десь. Можна в молоці (мама так робила)
Налогообложу
• 06 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А як так приготувати щоб воняла?
Її як не готуй вона класна
Бо ви її любите, а я ні))
Молчалка• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Годину вимочуйте в молоці
бювет_в_обед• 06 октября 2023
А что с Куриной печенью делать, чтобы она воняла? Положить в холодильник и забыть разве что
Блондинка в Законе• 06 октября 2023
читала что обкладывают свежей петрушкой ,переложила перед грилем и ...схема не рабочая, вдруг кто посоветует ,не ведитесь
Смурфик• 06 октября 2023
що саме Ви їли на святі? в якій страві Вам смаувала печінка??
думаю справа саме в страві ;)
а не у вимочуваннях чи обкладанні петрушкою і матюками :)))
думаю справа саме в страві ;)
Смурфик• 06 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
я передивляюсь чи нема жовчі, вирізаю ту що залишилась і ставлю на ніч вимочуватись в холодильник. якщо вранці не готую, то міняю воду і готую увечері.