Аноним ФЕЯ• 08 октября 2023

Кров з носа

Доньці 12 років. Щойно розбудила мене , що в неї текла кров з носа під ранок. Каже проснулась від того що щось з носа потекло. Каже посвітила - кров.
Ніколи такого не було.
Що робити далі? Потрібно завтра кудись йти чи ще сьогодні?
Потужна махіна• 08 октября 2023
Нічого не робити.

Білка в колесі• 08 октября 2023
Аскорутин попийте, слабкі судини.
Потужна махіна• 08 октября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Аскорутин попийте, слабкі судини.
Прям с одного раза носового кровотечения
автор Аноним ФЕЯ • 08 октября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Аскорутин попийте, слабкі судини.
То перший раз таке сталось.
Крем для арбуза• 08 октября 2023
Можливо повітря пересушене чи капілярчик лопнув.
У сина були часто, то лікар радив аскорутин та амінокапронову кислоту покапати
автор Аноним ФЕЯ • 08 октября 2023
Дякую дівчата, гарного дня. Поки нічого не робитиму.
Попадалочка• 08 октября 2023
Місячні є у дівчини? Я страдала кровотечами носовими. Поки один ЛОР не сказав, що це замість місячних, періодично збільшується об´єм крові і тиск на судини і проривається. Як тільки пішли місячні носові кровотечі пропали.
автор Аноним ФЕЯ • 08 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Ні не має, але останні тижні живіть внизу ниє , я списувала той живіт на перестройку організму, і тоже казала що певно то організм готується до кд.
Попадалочка• 08 октября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тоді поки не хвилюйтесь. Але аскорутин для зміцнення судин попийте. Бо кров з носа і серед дороги може піти. Ватні диски і спрей перекису прийдеться з собою носити, якщо часто буде таке

Ane4ka-9cee• 08 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Нам лор говорив ватку с перекисом в ніс не треба, бо буде більше подразнюввти судини і кров довше спинятиметься. Треба суху ватку на 5-10 хв, потім витягти і знов суху поставити