КликОЛЬКА• 10 октября 2023
Кияни, де можна одягнутися не в китайське барахло?
В ТЦ це капець, одні толстовки,джинси. Все таке ніяке,однотипне,неякісне.
До війни ходила на виставки і багато речей купувала там( Виставка Всі Свої,яка була на Контрактовій.Тепер перенесли її на Андр.узвіз). Речі не аж такі були дорогі,але якісно пошито,вишукано і це приїжджали в основному з інших міст(Дніпро,Полтава,Суми). Зараз ціни стали непідйомні і багато виробників не приїжджають. Де можна купити пальто? класичні брюки ,але не вузькі і не широкі як мішок. Я на виставці вдівалася от і до. Останній раз купила чисто вовняні брюки з тонкої пальтової тканини на підкладці. Таких брюк не було,окрім виставки,ніде. Є укр. виробники,які шиють гарні речі. Нещодавно наткнулася на швейний цех в Києві,які шиють прекрасні речі (стильні,якісні) для виробників. Але вони не мають магазину. Я говорила з хазяйкою. Шиють в Києві оптом для виробників,а на лейбах виробники пишуть Франція,Італія і т.д. і правлять шалені гроші. В інеті нічого ,окрім светрів ,не замовляю. Треба міряти.
Сонячний день• 10 октября 2023
На виставках завжди такий треш(((
Vovk. Можна одягнутись стильно і не дорого
Парасюха• 10 октября 2023
Что-то я вам не верю
Только на этих выходных была в ТРЦ Лавина,первый раз,много магазинов открыто,я бы сказала что все ,кроме бюджетников типа зары и пр.
Пальто сама ’люблю’,но так как у меня их по фасону и цвету три на осень ,то просто смотрела,а не покупала.И достаточно добротные, шерстяные.Там же и костюмы,короче -деловой стиль присутствует.
Была на Лукьяновке,Квадрат,вот там тоже на любой вкус
Гарнюнька• 10 октября 2023
Всі.Свої завжди були на Десятинній. Ви ж купували українські речі - гляньте на лейбли, знайдіть їх в інеті 🤷
Чеширская кошечка• 10 октября 2023
если пальто, тренчи рекомендую,у Ани пошила уже шесть пальто и три тренча, качество пошива и ткани итальянские
, лучше чем например в массимо дутти ...а так да я люблю массимо дутти, покупаю все на распродаже, еще здесь,когда-то покупала ,но модели не всегда актуальные и смотрю цены у них значительно выросли
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
вони не приїжджають.а брати без примірки....і багато хто вже не виробляє
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Что-то я вам не верю
в Квадраті була. і що там. брюки по 2500?
Hallowkitty -54c3• 10 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
А говорять, ’в Києві є все’.
В Києві є все, але Київ дуже великий щоб все знати.
Володарка мрій• 10 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Де є? Такий самий ширпотреб в ТЦ як і всюди.
наКоблучках• 10 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
А говорять, ’в Києві є все’.
Просто, если автор привыкла одеваться на каких-то выставках посреди улицы, то в тц в упор не увидит то, что хотелось бы. Сила привычки.
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляСонячний день
На виставках завжди такий треш(((
чесно? нічого не подобається
Невловимий Джо• 10 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Які ви зациклені на одязі
Да. И на обуви и на сумках, духах... и вкусно поесть, поспать и на секс...
А чтооо?
Сонячний день• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
чесно? нічого не подобається
Не дивуюсь навіть)
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Які ви зациклені на одязі
ні, просто треба одягнутися,довгий час нічого не купувала. щось зносилося, щось треба підкупити. і не худі з толстовками...
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
за скільки ви пошили пальто? на Шулявці є прекрасний магазин з одними пальто. ціна до 5700 максимум
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ длянаКоблучках
в тц або дуже дорого, але дорого і неякісно. що можна купити в уВайкікі наприклад? чи Сенсеї..все якесь вузьке мале...Ті речі,які я купувала в 2019 році на аваиставці- служать до сих пір.і їм немає нічого.а светри? вовняний светр в тц більше 3500 грн.акрил 1000 грн.слава богу,знаю де м ожна купити якісний вовняний за 1400 грн. до вересня вони були 1200 грн. ношу 3 рік і хоч би щось ім було. але вони не в Києві.Випадково надибала
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Что-то я вам не верю
цена ПАльто в Квадрате? 7-8 тыс?
Чеширская кошечка• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
я шила роки три тому, в мене вони досить вони всі в гарному стані,тому ціни тоді буди зовсім різні
На паровозе• 10 октября 2023
ну так и получается, что одноразовые вещи из хауса и резервда из акрила стоят по косарю, а вещи получше уже стоят больше 2к. и все, что будет хорошего качества будет стоить не бюджетно.
есть же в Киеве магазины всі свої, есть byme, o.taje, jul, в coosh были прикольные стильные свитера (на состав не смотрела, просто щупала, не люблю свитера). еще natali bolgar, мне кажется, под ваш запрос подойдет. в must have некоторые вещи хорошие. из vovk у меня кое что есть, но там тоже качество не фонтан. но и цены везде уже не такие, как были несколько лет назад.
даже тот же вивалон стабильно поднимает цены, их пальто дошли уже до 10к, а тренч весно стоил 5200, а сейчас уже 6200.
Наверняка• 10 октября 2023
Толстовки, джинси - в країні війна, чи не забули?
Днями слухала Рустамзаде, це військовий з Азербайджану. Сказав, що якщо не перейде Україна на воєнну економіку, то буде всім непереливки.
Бо війна на виснаження.
Я в Києві багато хорошого знаходила в стокових типу G-outlet, конкретно гарний біля Дитячого світу на Дарниці та Fozzy Петрівка. Так там не буває розмірів інколи, але речей багато і різних, якісних.
Також, як вам підказали, речі наших дизайнерів. Але їх краще купувати на сезонних знижках, зараз літнє, а навесні зимове. Я завжди вдягалася від Dolcedonna але на сезонних знижках, наприклад, спідниця з 1800 знижувалася до 900, пальто з 4000 до 2500 ну і так далі.
Бо війна на виснаження.
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
я нашла свитера шерсть 1400 грн. (гольфы, просто свитера.качество супер. за 3500 купить шерстяной свитер много умане надо)) попробуй найти дешевле. дешевле есть,но не в Киеве. куча производителей
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Бо війна на виснаження.
якщо в країні війна,то це не значить що я повинна як бомж ходити і не вилазити із джинсів. у нас на роботі дівчата і жінки всі одягаються красиво і вишукано.сьогодні он всі на підборах поприходили. я познайомилася з прекрасним чоловіком,незаміжня. мені треба гарно одягнутися сходити у той же театр. життя продовжується. і мені треба влаштовувати особисте життя
Сонячний день• 10 октября 2023
Ответ дляMarmu
ой, таке враження, що у Вовк один поліестер.
Автор, я досі на виставці Всі свої багато чого беру, там є і недорогі якісні магазин
В мене 3 натуральні сукні. Брюки різні є, піджак.
Сорочки.
На паровозе• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
а где по 1400 гольфы хорошие?