КликОЛЬКА• 10 октября 2023

Кияни, де можна одягнутися не в китайське барахло?

В ТЦ це капець, одні толстовки,джинси. Все таке ніяке,однотипне,неякісне.
До війни ходила на виставки і багато речей купувала там( Виставка Всі Свої,яка була на Контрактовій.Тепер перенесли її на Андр.узвіз). Речі не аж такі були дорогі,але якісно пошито,вишукано і це приїжджали в основному з інших міст(Дніпро,Полтава,Суми). Зараз ціни стали непідйомні і багато виробників не приїжджають. Де можна купити пальто? класичні брюки ,але не вузькі і не широкі як мішок. Я на виставці вдівалася от і до. Останній раз купила чисто вовняні брюки з тонкої пальтової тканини на підкладці. Таких брюк не було,окрім виставки,ніде. Є укр. виробники,які шиють гарні речі. Нещодавно наткнулася на швейний цех в Києві,які шиють прекрасні речі (стильні,якісні) для виробників. Але вони не мають магазину. Я говорила з хазяйкою. Шиють в Києві оптом для виробників,а на лейбах виробники пишуть Франція,Італія і т.д. і правлять шалені гроші. В інеті нічого ,окрім светрів ,не замовляю. Треба міряти.
автор КликОЛЬКА • 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
В серпні купила, коли жара і нікому не цікаво було, так, на ціннику 400 і 500 і 800, в останні дні перед новим заводом є ціна все по 98, потім по 72(я собі за 72 пальто купила), і три зимові куртки в останній день, по 30 грн кожна.
ви його сфоткайте..те,що ви купили...

Парасюха• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
цена ПАльто в Квадрате? 7-8 тыс?
Посмотрите reserved ,будет 2-3 т
Парасюха• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
в Квадраті була. і що там. брюки по 2500?
Я и по 900 нахожу.
Сама не люблю ’дешёвый’ Китай и проч.
автор КликОЛЬКА • 10 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Я и по 900 нахожу.
Сама не люблю ’дешёвый’ Китай и проч.
я ніколи нічого дешево не знаходжу. те що дешево,то на мене не налазить
Парасюха• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну то reserved
Там и 2 хл есть
И качество разное
Наверняка• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Автор віддає перевагу відчизняному виробнику, а це податки в свою країну і економіку, це зарплата людей, ви коли говорите про воєнну економіку уявляєте що це ?
Так, я уявляю. Нам треба виграти війну, а податки з витрат на одяг сміхотворні, та й не всі їх платять.
ВіТчизняний пишеться ось так. Не дякуйте.
tarveldy• 11 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Помножте 10 на 3 млн, це сміхотворно?
Наверняка• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Помножте 10 на 3 млн, це сміхотворно?
Що таке 10 і що таке 3?
Нам треба виробляти зброю, нарощувати оборонний потенціал. А ще інфляція, треба піднімати мінімальну зп, тому що на 160 € не вижити.
Мене дивує, що хтось може критикувати, шо в цей тяжкий час в магазинах самі джинси і толстовки. Хочуть жити, як звичайно і по можливості забути, що в країні війна. Не вийде.
tarveldy• 11 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Що таке 10 і що таке 3?
З чого? Виробництво це приміщення (привіт шахеди і ракети ) обладнання, сировина, кваліфіковані спеціалісти, робітники, це все від одного бажання не з´явиться, а що робити людям залежним від соціалки? А це всі, бо у всіх є чи діти, чи пенсіонери . Звідки наповнювати бюджет?
Светр українського виробника - це робочі місця, зп наших людей, нормальна зп а не мінімалка
Так , військове виробництво потрібно, і думаю воно ж, тіки знати про те нікому не треба

Наверняка• 11 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Обговоримо економіку в наступній темі.
Перебирати харчами і брендами під час війни якось не альо. Це все, що я хотіла сказати.
автор КликОЛЬКА • 11 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Обговоримо економіку в наступній темі.
Вам не альо. А іншим альо. Одягаються красиво. Ходять вишукано. Одружуються іт.д. я ж не буду на роботі ходити гірше за всіх, коли в нас кожна як принцеса щодня сукні нові і туфлі інші.
Наверняка• 12 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А чого ви не питаєте в своїх принцес, де вони одяг купують?
Стадні почуття, дуже дуже сильні. Це факт)
Бувайте.