КликОЛЬКА• 10 октября 2023
Кияни, де можна одягнутися не в китайське барахло?
В ТЦ це капець, одні толстовки,джинси. Все таке ніяке,однотипне,неякісне.
До війни ходила на виставки і багато речей купувала там( Виставка Всі Свої,яка була на Контрактовій.Тепер перенесли її на Андр.узвіз). Речі не аж такі були дорогі,але якісно пошито,вишукано і це приїжджали в основному з інших міст(Дніпро,Полтава,Суми). Зараз ціни стали непідйомні і багато виробників не приїжджають. Де можна купити пальто? класичні брюки ,але не вузькі і не широкі як мішок. Я на виставці вдівалася от і до. Останній раз купила чисто вовняні брюки з тонкої пальтової тканини на підкладці. Таких брюк не було,окрім виставки,ніде. Є укр. виробники,які шиють гарні речі. Нещодавно наткнулася на швейний цех в Києві,які шиють прекрасні речі (стильні,якісні) для виробників. Але вони не мають магазину. Я говорила з хазяйкою. Шиють в Києві оптом для виробників,а на лейбах виробники пишуть Франція,Італія і т.д. і правлять шалені гроші. В інеті нічого ,окрім светрів ,не замовляю. Треба міряти.
БальзаковскийВозраст• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
ні, просто треба одягнутися,довгий час нічого не купувала. щось зносилося, щось треба підкупити. і не худі з толстовками...
А що треба? Весільну сукню?
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
а где по 1400 гольфы хорошие?
YoZH .качество отпад.у меня из 7 свитеров - шерсть,полушерсть,бавовна
Обнимашкина• 10 октября 2023
Ответ дляMarmu
ой, таке враження, що у Вовк один поліестер.
Автор, я досі на виставці Всі свої багато чого беру, там є і недорогі якісні магазин
я наверное одичала, но во Все Свои когда захожу, понимаю что наши цены не сложат. Есть неплохие вещи, но не скажу что взяла бы. Только свитер раз понравился, цвет особенно, но он странно садился и кололся.
В Спенсере брала хороший уютный свитерок и не за такие деньги. А так за такие деньги лучше Массимо.. стильно, довольно качественно и отличные лекала
На паровозе• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
а, поняла.
мне не сильно нравятся модели. я смотрела их сайт. я люблю более объемные вещи.
Мальчижка• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
я нашла свитера шерсть 1400 грн. (гольфы, просто свитера.качество супер. за 3500 купить шерстяной свитер много умане надо)) попробуй найти дешевле. дешевле есть,но не в Киеве. куча производителей
Где вы находили свитера? Актуально
Ответ дляКликОЛЬКА
в тц або дуже дорого, але дорого і неякісно. що можна купити в уВайкікі наприклад? чи Сенсеї..все якесь вузьке мале...Ті речі,які я купувала в 2019 році на аваиставці- служать до сих пір.і їм немає нічого.а светри? вовняний светр в тц більше 3500 грн.акрил 1000 грн.слава богу,знаю де м ожна купити якісний вовняний за 1400 грн. до вересня вони були 1200 грн. ношу 3 рік і хоч би щось ім було. але вони не в Києві.Випадково надибала
Підкажіть де? Вовняний светр
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
а, поняла.
хл берите. они побольше
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Сезон
подивлюся. як раз відкрився на Дарниці новий магазин
Ответ дляНаверняка
Толстовки, джинси - в країні війна, чи не забули?
Днями слухала Рустамзаде, це військовий з Азербайджану. Сказав, що якщо не перейде Україна на воєнну економіку, то буде всім непереливки.
Бо війна на виснаження.
Я в Києві багато хорошого знаходила в стокових типу G-outlet, конкретно гарний біля Дитячого світу на Дарниці та Fozzy Петрівка. Так там не буває розмірів інколи, але речей багато і різних, якісних.
Також, як вам підказали, речі наших дизайнерів. Але їх краще купувати на сезонних знижках, зараз літнє, а навесні зимове. Я завжди вдягалася від Dolcedonna але на сезонних знижках, наприклад, спідниця з 1800 знижувалася до 900, пальто з 4000 до 2500 ну і так далі.
Бо війна на виснаження.
Автор віддає перевагу відчизняному виробнику, а це податки в свою країну і економіку, це зарплата людей, ви коли говорите про воєнну економіку уявляєте що це ?
Мальчижка• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
якщо в країні війна,то це не значить що я повинна як бомж ходити і не вилазити із джинсів. у нас на роботі дівчата і жінки всі одягаються красиво і вишукано.сьогодні он всі на підборах поприходили. я познайомилася з прекрасним чоловіком,незаміжня. мені треба гарно одягнутися сходити у той же театр. життя продовжується. і мені треба влаштовувати особисте життя
Natali Bolgar, Success, Must have спробуйте,
Теж постійно проблема щось підібрати,
Те що курую або замовляю з інсайтів - швидко втрачає вигляд((
Теж постійно проблема щось підібрати,
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
для меня Массимо дорого. 2700 грн отдать за штані єто треш
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А що треба? Весільну сукню?
йдіть звідси)))заради Бога) і не тошніть.
Ответ дляОбнимашкина
в магазині - так, нічого там не можу купити, як заходжу. а от на виставці інша картина.
Лупаю цю скелю• 10 октября 2023
Ці всі виробники в інстаграмі є. Подивіться бірки того одягу і знайдіть їх. Вже знаєте як воно на вас сидить і яка якість
Обнимашкина• 10 октября 2023
Ответ дляMarmu
А где те выставки?
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляМальчижка
Теж постійно проблема щось підібрати,
дякую.
Княгиня пітьми• 10 октября 2023
Катерина Сільченко. В неї класне пальто можна придбати, з кашеміру
Обнимашкина• 10 октября 2023
Ответ дляMarmu
на Андріївському узвозі Десятинна 10 чи 12. У ці вихідні буде.
Дякую
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляДомашка
В секонде.
І я купую в секондах, в хумані нове, і пальто вовняне, і светри, і джинси - все до 200 гривень, це мій максимум. Люди по 10-20 тисяч на тряпки переводять.
Мальчижка• 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Як вам влається? В 2000х часто ходили туди, а зараз знайти свій розмір 1 кофтинку - це треба тижнями лазити,
Перекупів багато і т.п
Ищу Аленя• 10 октября 2023
Ответ дляСонячний день
На виставках завжди такий треш(((
Vovk. Можна одягнутись стильно і не дорого
Згодна.
На виставках був один неякісний колхоз.
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Згодна.
На виставках був один неякісний колхоз.
то ви на таких виставках були. Зайдіть на Всі Свої на Андріївському і побачите який контингент там ходить і що то за речі. і ТЦ ’просто померкнет’. Такого не купите ніде.
КликОЛЬКА
• 10 октября 2023
Ответ дляСонячний день
На виставках завжди такий треш(((
виставка на Всі Свої і виставка в Палаці Спорту це дуууже велика різниця))))
Пузата Хата• 10 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор, ще ж в Гулівер є магазин з одягом від українських виробників з адекватними цінами.
Пузата Хата• 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Де ви знаходите в Хумані пальто за 200грн? Я на минулому тижні зайшла і здивувалася що пальто-куртки від 500 до 2500грн, брюки 370-450грн, блузи 250-370грн.
Перед цим зайшла в магазин Остін і по знижці купила 3 светра, спідницю і пояс, і за все заплатила 1200грн.
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
В серпні купила, коли жара і нікому не цікаво було, так, на ціннику 400 і 500 і 800, в останні дні перед новим заводом є ціна все по 98, потім по 72(я собі за 72 пальто купила), і три зимові куртки в останній день, по 30 грн кожна.
Простецкая• 10 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Три светра теж купила, вовна і мохер, по 48 грн, але теж літом.
Пузата Хата• 10 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Я бачила більш менш нормальні речі в перші дні завозу, а коли по знижкам то таке враження що вони міняють товар і виставляють якесь ганчір´я.