Кто делал какую КПК ( бельгия или Америку)?
И кто как перенес?
Какую лучше делать, что б меньше было побочки?
Или может кто-то знает отдельную прививку от паротита ?
И кто как перенес?
Ответ дляПліткарка
Бельгія 2 рази. Ніяких побічних дій не було.
Спасибо. А то была сегодня у педиатра, сказали, что на приорикс сыпь
Пліткарка• 10 октября 2023
Ответ дляВиктория_2106
В мене схильна до алергічних реакцій дитина, нічого не було.
Але старалася робити щеплення весна /літо. Тоді імунітет не мав наванження від вірусів.
Тундиринда• 10 октября 2023
От Бельгии не слышала про побочки. Мне пришлось дочке сделать Индию , когда не было в наличии вакцин долго, и то затянули ждали. То были за ушком лимфоузлы, врач сказал как бы ложный паротит. Прошло через месяц
По тупості і підставі (в якійсь мірі) - американську
Не те що погано перенесли. Бо неясно то була саме реакція, чи наложився вірус. Але. Пішов третій міс, і досі збільшені лімфовузли. Проте знов таки, можливо то від віруса. Просто якщо написати в гугл «потиличні л/в, то пише що це - симптом виключно одного захворювання - краснухи.
Тому я Вам пропоную обдумати саме бельгійську.
Я от хочу другу дозу бельг., но не знаю поки чи так роблять
Кава з адреналіном• 10 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Аналогично
жінка незаміжня• 10 октября 2023
Ответ дляВиктория_2106
Ну сыпь в смысле как мини краснуха - были пару дней точечки и прошли, ничего страшного нет в этом, правда не знаю какую мы делали.
ПушАпница• 10 октября 2023
Ответ дляВиктория_2106
прочитайте інструкцію до кпк - на 5-10 день можлива сип, така дія кпк, автор..дивно що педіатр це не пояснює, це нормальна реакція
Котики-муркотики• 10 октября 2023
Старшому сину в свій час робили бельгійську, молодшому в вересні американську. В обох випадках реакції не було.
Снегопадка• 11 октября 2023
В июле американскую сыну делали. Ничего не было, как врач и говорила. Никакой реакции.