Мішечок щастя• 11 октября 2023
Кто-то делал разбор гардероба со стилистом?
Сколько заплатили? Довольны ли результатом?
personality• 11 октября 2023
Я робила. Більше не буду. Є плюси- багато всього викинули. Але є й мінуси- деякі луки абсолютно не носибельні для мене. Наприклад піджак. Чесно вділа його пару раз, але в ньому я не я. Потім зрозуміла що вона просто намагається свою реальність натякнути на мене.
90x60x90• 11 октября 2023
Ответ дляpersonality
Все обговорюється в процесі.
personality• 11 октября 2023
Ответ для90x60x90
Все обговорюється в процесі.
Так обговорювали. І воно виявилося неносибельним в моєму повсякденному житті
90x60x90• 11 октября 2023
Ответ дляpersonality
Ну буває
Гуру троллинга• 11 октября 2023
По роду деятельности знакома с большим количеством стилистов. Стиль большинства из них мне не нравится категорически. У каждого свой вкус, учитывайте это. И подбирать Вам одежду они будут исходя как раз из своего вкуса.
18 мнеУЖЕ• 11 октября 2023
Я кілька разів робила, і онлайн, і офлай. Загалом задоволена. Порада - вибирайте стиліста, який вам близький по стилю, подивіться добре профіль. І якщо хочете змінити стиль, то враховуйте, що до нього потрібно звикнути і ’дозріти’. У мене час від ’я купила, але носити навряд чи буду’ до ’це моя найулюбленіша річ’ для деяких речей зайняв 2 роки
А я з косою• 11 октября 2023
Ответ дляpersonality
Можливо просто треба обирати стиліста чий стиль вам близький і подобається? Я в інсті слідкую за деякими стилістами, і дуже часто повторюю їх образи і замовляю такі ж самі речі.
personality• 11 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Справа в тому що мені багато що подобається 😂. Але як виявилося багато луків подобаються але зовсім не пасують мені