Назбиралась велика кількість дитячого одягу, з якого дитина вже виросла. Живу в маленькому містечку, де нема куди його подіти. Чи є в Києві місця, куди можна цей одяг завезти чи відправити поштою (пересилку я сплачу) з реальною перспективою його прилаштування за призначенням? Тобто, щоб я була впевнена, що його не викинуть, а роздадуть тим, кому він потрібен.
Elena 2010• 11 октября 2023
Есть такая группа в телеграмме
Если есть вещи до 128 см, то можно в киевский фонд «Янголи ЮА»
Lady_ChokoOlate11111111• 11 октября 2023
Місто добра в Чернівцях. Загугліть є сторінка в інстаграмі та фб
Настасенька• 11 октября 2023
якщо у вас є час, фотографуйте і викладайте на олх за умовні 20-50грн, я так роблю, займає час, але я впевнена що людина дійсно потребує тих речей (багато хто просто соромиться попросити чи не має часу піти у гуманітарний центр, бо працює) і вони будуть носитися