Ну не подобаються вам гарні, доглянуті, молоді або такі, які просто доглядали за собою з молодості і тому виглядають молодими.
Я розумію, реально українська берегиня губиться, як бачить доглянутого, який в 35 виглядає на 25, тому що дивився за собою, використовував СПФ, менше їв, не палив, не пив алкоголь і тепер вигядає молодо.
І думає, що він ще якась дитина.
Ок.
От вам не те щоб гарний, але наближений до реального українського чоловіка.
І думає, що він ще якась дитина.
Ок.
Результат:
вже голосів:
26 (61.9%)
Не гарний
10 (23.81%)
Норм
4 (9.52%)
Гарний
2 (4.76%)
Свій варіант
СтрашнаяНаташа• 11 октября 2023
Ох цей фотошоп... Буває, що зустрічаю його у кафе у його рідному місті. Звичайний в´янучий дядько, виглядає абсолютно на свій вік.
Не_в_вашем_вкусе• 11 октября 2023
в юності був дуже симпатичний, в нас півінституту за ним страждали
зараз він мені звичайний