Головний кошак• 12 октября 2023
перешіптування, переморгування, хіхікання.
бува зайду кудись, в магазин чи відділення пошти..чи будь куди. і там починається ..один побачить мене, штовха іншого ліктем, той повертається, дивиться, починають щось нашіпнувати один одному і хіхікати, поглядаючи на мене. мене нервує це..і говорити з ними нема сенсу, бо на дурачків тут же падають, типу мені то здалось, і насправді я тут ні до чого, вони про своє говорять.
На паровозе• 12 октября 2023
так ви фото своє покажіть, як ви виглядаєте, що одягаєте, щоб і ми тут зрозуміли.
Соня-сонятко• 12 октября 2023
А що з вами не так? Ви дивно одягаєтесь чи може у вас цікавий макіяж? Чи може губи як вареники
Головний кошак
• 12 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
ну да я маю трохи нестандартну зовнішність, але ж це не значить що потрібно себе поводити як дикарі
Нічна ненажера• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Що ви маєте на увазі під нестандартною зовнішність?
Це стиль одягу, фізичні вади чи про що ви саме?
Мая твая не панимать• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Да, это не значит что так делать нормально, но это логически объясняет причину, так что...или наращивайте бронь или вступайте в перепалки, если слышите прям что про вас обсуждают
А я з косою• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
А в чем нестандартность?
Сегодня не целуюсь• 12 октября 2023
А чому ви впевнені, що всі прямо на вас дивляться і про вас перешіптуються. Можливо вони просто між собою спілкуються і вас навіть не помічають?
Леди_на_драндулете• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
що робити в таких ситуаціях?
у вас усы и борода?
Звездолётчица• 12 октября 2023
Моя коллега как-то вышла из квартиры, тут сосед курит на лестнице, уставился на нее и смотрит, дар речи потерял. А она просто вышла в куртке и колготках - а юбка на гладильной доске дома осталась..... Может, и вы в зеркало перед выходом не смотрите?)))
Бандитка Сью• 12 октября 2023
Автор, это может быть началом психических заболеваний. Я без шуток. Человеку кажется что все на него смотрят, о нем говорят, возможно смеются и тд
На паровозе• 12 октября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
у мене так подруга в бахілах ходила по всьому місту пішки, зняла їх вдома
Головний кошак
• 12 октября 2023
Ответ дляБандитка Сью
а де я написала що всі так роблять?
Леди_на_драндулете• 12 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
моя мама в больницу ко мне пришла в платье наизнанку
На паровозе• 12 октября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
я сама частенько вдягнута навиворіт) або вдома чоловік побачить, або вже на роботі в дзеркало гляну
Звездолётчица• 12 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
А мне косметолог рассказывала - сделала серьезный пилинг, когда это все начало слезать, ей нужно куда-то было, вызвала такси. Так таксист, когда она выходила из машины, пожелала ей выздороветь
Леди_на_драндулете• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
а де я написала що всі так роблять?
ходите с кем-то и начинайте откровенно ржать над работниками почты, приговаривайте еще что-то типа, нда уж, вот шутка природы, и ты смотри кольцо у нее,интересно какой же там муж, бедные дети
Жинси на дитину• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Не значить, але деякі люди так себе поводять. І ви їх навряд зміните.
Можливо прийняти, що і такі люди бувають, і що з ними доведеться стикатися.
Я шалунья• 12 октября 2023
У нас ’на районе’ есть девушка, которая всегда ходит в шапках, при чем шапки такие немного своеобразные. Иногда надевает шапку поверх капюшона. На нее тоже с интересом смотрят.
На паровозе• 12 октября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
у мене мама колись зробила пілінг, виходила з дому ввечері тільки, щоб людей не лякати, їй самій було страшне відображення в дзеркалі)
Вредняжка• 12 октября 2023
Автор, это признаки шизофрении и я не шучу сейчас. Сходите обязательно к психиатру.
Сяду на шию, дорого!• 12 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Що у вас із зовнішністю,чим вона не стандартна ?