Даха-сваха• 13 октября 2023

Хто вже зацінив новий кліп Ленні Кравіц

Доречі його зняла українка
І ви бачили в якій він формі в 59!!! Років
Кліп і він чистий секс
https://www.instagram.com/reel/CyTtXbBNmWF/?igshid...
Посилання на частинку кліпу
Леся Українка• 13 октября 2023
Асталависта бэйби• 13 октября 2023
я))
Видна міленіалка• 13 октября 2023
Уххх, там очень горячо!!!)
МеняАЖтрусит• 13 октября 2023
Ого!
автор Даха-сваха • 13 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Уххх, там очень горячо!!!)
Оце спочатку три два один просто дуже гарячо😍
Пік Антна• 13 октября 2023
Ого , ну этот точно не дед
МеняАЖтрусит• 13 октября 2023
Він,доречі,має українські корні-його дід з Києва.
tarveldy• 13 октября 2023
Зухвалий, прикольно
Асталависта бэйби• 13 октября 2023

кліп - вогонь))
Губки-уточкой• 13 октября 2023
Я от него всегда кипятком писяю))) Никто больше не вызывает у меня таких эмоций. Сегодня видела, что новый клип вышел, но некогда было смотреть. Спасибо, что напомнили!
Перша на селі• 13 октября 2023
скоко-скоко? а в теме про маму Сердючки, сказали, что она хорошо выглядит
Девальвация• 13 октября 2023
Нууу...такое фильтр на фильтре....
А в целом, чернокожие по-другому стареют, Уилл Смит тоже неплохо сохранился..
іронічна антитеза• 13 октября 2023
подивилась і одразу вирішила перевірити чи не веган він) реально веган.
і скажіть що веганська дієта не здорова) чудово виглядає, а як на свій вік то взагалі.
іронічна антитеза• 13 октября 2023
Ответ дляДевальвация
Нууу...такое фильтр на фильтре....
мені здається що фільтр на фільтрі як раз на цьому фото, а не на відео)
Асталависта бэйби• 13 октября 2023
Ответ дляДевальвация
Нууу...такое фильтр на фильтре....
ну, ок. зморшки.
але тіло...
Девальвация• 13 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Вам кажется. Фильмы сечас тоже все с фильтрами, я как-то не обращала внимания, а потом стала присматриваться что не так..
автор Даха-сваха • 13 октября 2023
Я як раз в залі тренуюсь, в мене прям друге дихання після перегляду😂
Девальвация• 13 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
ну, ок. зморшки.
але тіло...
Форма хорошая, но и подправили для клипа тоже.
іронічна антитеза• 13 октября 2023
Ответ дляДевальвация
ні, не здається мені нічого) він на свій вік виглядає супер і це факт.
Та_все_ок_будет• 13 октября 2023
Прикольный.
Мне нужно этот клип на всех телевизорах на таймер 7 утра поставить. А то просыпаюсь ребенка в сад отвести и первая мысля ’Когда уже вечер’. А ведь мне всего 35.
сама себе прекрасная• 13 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Джаред Лето тоже веган, и выглядит шикарно в 51.
іронічна антитеза• 13 октября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
угу, теж і за нього згадала собі. взагалі помітила що на такому харчуванні краще виглядають люди. (я не веган якщо що, я то почнуть зараз кидатись на мене:)
Асталависта бэйби• 13 октября 2023
Ответ дляДевальвация
ні

он красавчик
Губки-уточкой• 13 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Веган чи вегетаріанець? Бо я майже все життя вегетаріанка. Але останнім часом думки з´являються про веганство.
HelenWWW• 13 октября 2023
Крутая работа нашей украинки Тани Муиньо 🤩🤩🤩
іронічна антитеза• 13 октября 2023
Ответ дляГубки-уточкой
пишуть що саме веган. ще одним оком побачила, що або досі не їсть, або якийсь час не їв термічно оброблену їжу. пробіглась по результатам пошуку, статті самі не читала
Оле Лукойе• 13 октября 2023
Він офігєнний. І на його концерт був куплений білет, але кінчена кацапня все вкрала.
автор Даха-сваха • 13 октября 2023
Ответ дляHelenWWW
Так, от скажіть як круто
Мільон пляшуть напівголі і ефект кривляння, а тут просто такий смак, не кривлякі, а секс і гумор, ідеальний набір
МеняАЖтрусит• 13 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Не погоджуюсь...тих що знаю не дуже виглядають. Сивіють раніше і колір обличчя сірий..це я про чоловіків. Має бути якість продуктів і вітаміни/добавки теж.
Николай-b526• 13 октября 2023
шо наркота животворящая делает!!!))