Злюсь до кипіння• 14 октября 2023
Відсутність дітей
Почну з того, що завжди мріяла про свою сім´ю. І от у мене люблячий чоловік, своя квартира, машина, робота, але дітей у нас немає( А всі ж питають" ну коли?"). Спочатку ми просто чекали( типу всьому свій час), потім я почала обстежуватися, купа незрозумілих діагнозів, які то підтверджуються, то спростовуються, проходила лікування, знову чекали і нарешті через 1.5 років перший позитивний тест, а потім просто місячні. Через 4 місяці стається
чудо, я вагітнію знову, але стається завмерла вагітність, дві чистки, і як наслідок нові проблеми після двох хірургічних втручань.
Так от, як навчитися жити щасливо не маючи дітей? Як перестати відчувати себе винною перед чоловіком та його ріднею?
Як не думати про вагітність та дитину майже кожну хвилину? Як відпустити це все?
Я розумію, що я ще молода, хтось може сказати, що не переживай, все попереду, але я ж бачу, що моє жіноче здоров´я, а ще й після чисток, уже не таке як має бути і я дійсно не впевнена, що зможу подарувати чоловікові дитинку. Мені дуже шкода чоловіка, він не заслуговує на таке, і я не знаю як правильно вчинити в такій ситуації. У всіх друзів, знайомих, родичів народжуються дітки, кругом купа вагітних, а я дивлюсь на це все і просто не знаю як жити далі, впадаю в депресію і псуються відносини з чоловіком. Дуже втомилися, і я, і він.
Порадьте щось будь ласка.
Едимнаморе• 14 октября 2023
В чому Ви винні? Сходіть до психолога, бо так доведете себе до крайнощів
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2023
автор, старо как мир. вам с мужем надо на море. а точнее в егпиет. не шучу.
НашлаПерепискуМужа• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Боже,я думала 40.У вас все життя попереду.В такий страшний час я б не народжувала.
НашлаПерепискуМужа• 14 октября 2023
За ваші гроші діагнозів вам наставлять багато,це наші лікарі люблять.
закрили питання дітей, він прийняв рішення , я прицняла рішення, родичам теж всім сказали що це питання закрито і необговорюється, завели собаку, через два роки народився син, ще через 8 донька
Я не кажу що у вас так само буде, але проговоріть з чоловіком усе-усе і живіть
Пасхальний тролік• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор,не спешите и не расстраивайтесь.Я тоже уже подумала,что Вам 40.Кстати,на совместимость проверялись?Муж анализы сдавал?Просто за Ваши деньги у Вас могут найти и то,чего нет...
Злюсь до кипіння
• 14 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Чоловік здавав, у нього все ок
Пасхальний тролік• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Чоловік здавав, у нього все ок
Переждите год-другой
Готова до другої• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Только 24???? Я бы рожала не раньше 30-33. Мне сейчас 40, жалею, что рано родила, сначала нужно карьеру строить, деньги зарабатывать, дети позже. Конечно люблю своих детей, но в Европе явно лучше и умнее поступают, рожая позже. Только 24 Вам, боже мой. Если кто спрашивает когда? Говорите после 30, раньше не хочу, эта тема закрыта.
НаБалКоніХодять• 14 октября 2023
В мене двоє дітей, один з яких підліток. Завжди хотіла дітей. Але якби мені хоч на хвильку дали відчути те, що я відчуваю зараз, я б тисячу разів подумала перед тим, чи хочу я цього.
Укр_жіночка• 14 октября 2023
моїй знайомій поставили колись діагноз сказали , що дітей з ним мати вона не зможе, вона готувалась до операції, і перед лоперацією виявили вагітність.
В мене під час операції по видаленню кісти у 20р лікар після операції сказав, що дуже маленька матка, недорозвинена, і вагітність /виношування в майбутньому під питанням взагалі. Заміж вийшла, завагітніла тоді,коли запланувала з чоловіком-все без проблем вийшло,виносила, правда роди -ЕК , але все добре. Лікарі-не боги, нехай вердикт свій не виносять (бо вони зазвичай за слова свої не відповідають, а словом вбити можна морально)
Вам тільки 24роки, все життя попереду, а воно непередбачуване, відпустіть ситуацію на якийсь час. Вірте !
Злюсь до кипіння
• 14 октября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Йосип драний, мале дурне
Я не в 16 захотіла дітей, у мене була завмерла вагітність, нічого дурного я тут не бачу
Успокойся_Успокойся• 14 октября 2023
Это не успокоит терзания автора, но мне кажется в наше время наоборот детей рожать страшно, куда их рожать, в этот обезумевший мир. А то, что все спрашивают, так они вечно спрашивают, не то , так это, или лишь потрепаться. На людей я вообще внимания бы не обращала.
Злюсь до кипіння
• 14 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ви з села і батьки чоловіка також?
Я ні, батьки чоловіка так
Царівна Жабка• 14 октября 2023
вы ещё очень молоды .про море был выше совет ,и это работает ,многие привезли с моря ребенка .причина в психике может быть ,чем больше вы зацикливаетесь ,тем меньше шансов . попробуйте ещё с психологом поработать
ВЫВсеВрете• 14 октября 2023
Вам необходимо обратиться с мужем к генетику , проблема может быть как в вашем здоровье так и в нарушениях у плода. Проблем невынашивания много, надо узнать что с фолатным циклом и многое другое.
Плод надо было обследовать чтоб исключить аномалии. Обязательно консультируйтесь с генетиком перед планированием.
Оле Лукойе• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хоспадя,я в 31 першого народила,і також не одразу,то у Вас все буде!тільки с ’головою’ розберіться,може до психолога?
Криниця щастя• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я ні, батьки чоловіка так
Зрозуміло
Скажіть , що в місті ніхто не поспішає з дітьми в такому віці
Будуть кар´єру, насолоджуються життям
+ війна
Не йдіть у них на поводу .
Живіть своє життя і не партесь
Коли видохнете і розслабитесь все вийде обов´язково
На все свій час, ви ще дуже молода
Будуть кар´єру, насолоджуються життям
+ війна
Не йдіть у них на поводу .
Живіть своє життя і не партесь
На все свій час, ви ще дуже молода
Астоновитесь!• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я ні, батьки чоловіка так
Сколько лет вы вместе?
Ваша прЭлесть• 14 октября 2023
мож еще не время, мои родители мне рассказывали что они после свадьбы 7 лет не могли сделать детей, потом подпольно взяли шлюб в храме, бо в совке это было запрещено, и дети посыпальсь как из рога изобилия, нас было 3-е детей в семье
Головний кошак• 14 октября 2023
Просто говорите себе,что сейчас не время. Всё будет, но попозже. Автор, поймите, что это зацикливание не поможет . У меня самой дочке 24, она ответственная, почти состоявшаяся в карьере, но это рано и для неё и тем более для ее молодого человека. Дети назад не засовываются.
Пліткарка• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
поживите до 30 для себя. заодно и здоровье женское поправится, для этого нужно просто время, чтоб зажило всё.
на вопросы родственников отвечайте, что детей планируете не раньше 30. и спокойно живите.
нет смысла сразу после чисток срочно беременеть. нужен хороший перерыв на восстановление.
Ms. При теле• 14 октября 2023
заспокойтесь, це по перше.
Я з 16-ти років знала що дитина в мене під велики-и-им питання взагалі. Деякі вроджені паталогії яєчників. Дітей не було 2 роки, вагітності не було. Поїхали з чоловіком на море )) Як це не смішно ... і опа, я в жовтні взнала що вже на 5-му тижні. Народила в 26-ть років, правда роди були страшні і важкі, але маємо дитину, нехай одну (бо більше мати не можу).
Я перед пологами лежала у відділенні патології, зі мною в палаті лежали дівчата з різними страшними діагнозами, з безліччю викиднів та замерших вагітностей і всі, коли прийшов час і вони відпустили ситуацію - завагітніли. Народжували і в 28-м років, і в 30-ть, і це були перші діти. А Вам лише 24 роки ) Все ще попереду
Не рахую, а вважаю• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Он у мене родичка у 36 народила, 3 роки було сходе як у вас.
Зараз щасливі батьки. Все буде!
Насолоддуйтесь життям і все бкде як треба!
Зараз щасливі батьки. Все буде!