Злюсь до кипіння• 14 октября 2023

Відсутність дітей

Почну з того, що завжди мріяла про свою сім´ю. І от у мене люблячий чоловік, своя квартира, машина, робота, але дітей у нас немає( А всі ж питають" ну коли?"). Спочатку ми просто чекали( типу всьому свій час), потім я почала обстежуватися, купа незрозумілих діагнозів, які то підтверджуються, то спростовуються, проходила лікування, знову чекали і нарешті через 1.5 років перший позитивний тест, а потім просто місячні. Через 4 місяці стається
чудо, я вагітнію знову, але стається завмерла вагітність, дві чистки, і як наслідок нові проблеми після двох хірургічних втручань.
Так от, як навчитися жити щасливо не маючи дітей? Як перестати відчувати себе винною перед чоловіком та його ріднею?
Як не думати про вагітність та дитину майже кожну хвилину? Як відпустити це все?
Я розумію, що я ще молода, хтось може сказати, що не переживай, все попереду, але я ж бачу, що моє жіноче здоров´я, а ще й після чисток, уже не таке як має бути і я дійсно не впевнена, що зможу подарувати чоловікові дитинку. Мені дуже шкода чоловіка, він не заслуговує на таке, і я не знаю як правильно вчинити в такій ситуації. У всіх друзів, знайомих, родичів народжуються дітки, кругом купа вагітних, а я дивлюсь на це все і просто не знаю як жити далі, впадаю в депресію і псуються відносини з чоловіком. Дуже втомилися, і я, і він.
Порадьте щось будь ласка.
Вельми шановна• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор, у моїй знайомої була подруга, яка вважала себе бесплодною , а потім вона завагітніла. Дівчині було 18.
Поки у вас є яєчники, труби, матка до 30 років можете не хвилюватися. На все свій час. Значить зараз не ваш час.
У мене 2 вагітність була загроза викидня, лікар призначив прогестерон додатково, але впгітність завмерла, коли через 2 роки завагітніла втретє, сама здала аналізи і виявилося , що ХГЧ росте дуже повільно. То я до 16 тижнів ставила таблетки прогестерона, сама собі назначила. Я не лікар, в вашому випадку краще радитися з ним.
Думаю, що завмерла була саме через це + через стрес. Я в той час в лікарню з першою дитиною потрапила, сильно нервувати.

Губи до вух• 14 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор вам надо к психологу, прорабатывать ваши комплексы, страхи, чуство вины. Никому вы ничего не должны - ни мужу , ни тем более его родственникам. Вам всего 24 года, вы ещё десяток можете нарожать. Но если вы так зациклены на рождении детей в 24 года, у вас то депрессия, то истерики , то чуство вины, именно это и может мешать вам стать мамой. Легче всего становятся родителями те, кто относится к этому без фанатизма, без зацикленности, без желания рожать срочно срочно и обязательно.