Ankoles• 16 октября 2023

Підкажіть засіб для вмивання схожий на Obagi Gentle Cleanser

Після того як покористувалась тревел версією Zein Obagi Gentle Cleanser, зрозуміла що це найкращій засіб для вмивання що в мене був(ідеальне очищення жирної кожи - до скрипу, дууже маленький расход, гарний аромат, не виклакає нових прищів, не залишає плівки), але я не хочу витрачати такі кошти на вмивання.

Порадьте засоби що теж очищують на 100%, та не викликають нові прищі, але дешевші.

(Vici, La roshe posay- не радьте, я вважала їх дуже добрими , доки не спробувала obagi, тепер розумію , що вони не до кінця змивали жир з обличчя)
ВсеЧетко• 16 октября 2023
Як кажуть в нас на заході - не шукайте на г.ні сметани.
Ну почнете ви зараз вмивачки по 300-400 пробувати і відкладати
Купіть те, що вам підходить .)

автор Ankoles • 16 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Купіть те, що вам підходить .)
Так, я розумію, це має сенс звичайно. Але важко якось прийняти таку ціну за ПАВ.
ВсеЧетко• 16 октября 2023
Я вмикаюсь отаким, шкіра комбі
Були дорожчі (обаджі не було) - мило і мило
Але якщо є реальний нюанс, з яким справляється саме ваш вмивач, я б не змінювала
ВсеЧетко• 16 октября 2023
Осьо
Вчителька з мікрорайону• 16 октября 2023
Автор, правда gentle справляється ж жирною шкірою?
Бо я exfoliating cleanser завжди користувалась. Подобається, але цікаво, завжди думала, що м´якіше мені не підійде
Невісточка ж• 16 октября 2023
Я сейчас пользуюсь обаджи честно вообще не зашел не поняла что в нем классного , хочу его закончить и поменять явно сильно распиарен . Мне нравиться энзимная пудра
автор Ankoles • 16 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так, він дуже гарно допоміг моїй шкірі. Вона жирна, прищі, чорні цятки.

автор Ankoles • 16 октября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ван не сподобалось саме це вмивання, що у топіку? Круть, тоді ви та сама людина, що пробувала кращі вмивання
Назвіть , будь ласка, які гелі вам подобались, та яка саме ензимів пудра?
Невісточка ж• 16 октября 2023
Ответ дляAnkoles
Babor энзимный пудра мне нравится намного больше очень классно очищает .
100%• 16 октября 2023
у меня сейчас как раз клинсер обаджи, про который вы пишете. я бы не сказала, что это лучшее, что я встречала, но он вполне не плох. obagi medical c-rx (оранжевый такой) - мне понравился намного больше, я вернусь к нему, по возможности.
из более бюджетного, но в одной тематике - https://makeup.com.ua/ua/product/730869/
тоже люблю хорошее очищение
100%• 16 октября 2023
Ответ дляНевісточка ж
так энзимная пудра и гель для умывания - это разные вещи, они не заменяют друг друга
Невісточка ж• 16 октября 2023
Ответ для100%
У меня заменяет пользовалась каждый день идеальная кожа
Ну ниче се• 16 октября 2023
Якщо вам подобається до скрипу, то саліцилова пінка cosrx
Стриптизерка• 16 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Купіть те, що вам підходить .)
+100
Упаковки хватит на год.

Я люблю is clinical cleanser , но очень еще дороже
Ну ниче се• 16 октября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Жах, так ніякого ліпідного шару не залишиться. І в неї принцип дії зовсім інший, ніж у пінки/гелю для вмивання
Алекс-1022• 16 октября 2023
Барбара штурм microbiotic cleanser
Алекс-1022• 16 октября 2023
Ответ дляНевісточка ж
А мне нет
Алекс-1022• 16 октября 2023
Лучше не меняйте
Там банка 200 мл
Это реально на 8 месяцев вам
Это нормальная цена более менее
Физрукая• 16 октября 2023
И сразу вам влепили 3диза😄🤦🏻‍♀️ вот же люди говнистые..(
Попробуйте гранатовую умывалку от карт(Израиль), лучше для жирной кожи пока не нашла(дешевле косметологовских продуктов) . Пиаш формула мне не нра-не вымывает, как бы, но косметолог говорит, это ок, она не нарушает баланс, бла бла, но нет, я не люблю ощущение оставшегося сала на лице. У виши была пенка для жирной кожи, классная, но ее сняли лет 5 как

Невісточка ж• 16 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
А мне нет
Наверное каждому свое , я раньше только biologique recherche пользовалась потом косметолог переменила рассказами какая косметика обаджи классная в итоге купила уход и мне он вообще никак а есть люди которым нравится . Поэтому советовать свое бесполезно всем нравится разное
Физрукая• 16 октября 2023
Еще б пудру найти классную для жирной кожи..
автор Ankoles • 16 октября 2023
Всім дуже дякую за відповіді, буду вивчати засоби!
автор Ankoles • 16 октября 2023
Ответ дляФизрукая
а ви пробували розсипчаті пудри?
Бо я маючи жирну шкіру, спочатку користувалась пресованими пудрами(мас-маркєт), а потім спробувала розсипучку Ła preire, і закохалась у неї, мій досвід користування пудрами прям змінився. Але вона досить багато коштує, тому я потім купила щось звичайне і зрозуміла що для моєї шкіри добре підходить будь-яка розсипчата пудра. Зараз користуюсь чимось з loreal, і усе подобається, головне обирати пудру мілкого помолу, та вибрати гарну кабукі кісточку.
Физрукая• 17 октября 2023
Ответ дляAnkoles
а ви пробували розсипчаті пудри?
Не, мне нужно, чтоб она была компактная, чтоб можно было ее юзать в теч дня, поэтому не брала, спасибо. Но шисейдо по действию был как Мери кэй) не дольше. У нас еще сейчас какая-то беда с пудрами, особенно в Броке, нашла последнюю ив сен Лоран, попробую, визажист советовала🤷‍♀️😞