Чупа-чупс• 16 октября 2023

Помогите, пожалуйста, с приват24

При перечислении денег с карты на карту нужно подтверждение или через звонок, или смс. Я в оккупации, связь не работает, как можно подтвердить операцию с помощью пин-кода? Всем спасибо за помощь!
Хитрушка-чекушка• 16 октября 2023
Я переводжу з паролем, але я не в окупації. Вас переводять на дзвінок? Раніше як переводили?

автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Висвічується дзвінок, потім смс і все! Але ж у нас немає звязку, яким чином можна підтвердити по пін коду картки? Я влітку так підтверджувала, а зараз такий варіант не надається.
Хитрушка-чекушка• 16 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А ви не можете в чат привату написати?
автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
А ви не можете в чат привату написати?
Писала, відповіді не отримала
Хитрушка-чекушка• 16 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Писала, відповіді не отримала
Немає зв´язку в чаті, чи чому не отримали?
автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Звязок є, я написала повідомлення, відповідь не надійшла.
Хитрушка-чекушка• 16 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ви через додаток переводите , чи просто через Гугл.
автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не через додаток, просто через гугл
Хитрушка-чекушка• 16 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Не через додаток, просто через гугл
Ось знайшла статтю , можливо допоможе https://skadovsk.city/articles/218574/yak-zajti-v-...

english book• 16 октября 2023
То дзвінок не надходить?
Просто нещодавно людина таке робила зовсім поряд з окупацією, дзвінок йшов для підтвердження.
Але, наприклад Ощад почав блокувати деякі операції на окупованих територіях. Може й в Приват щось подібне
Lubov-9143• 16 октября 2023
Якщо є вайбер, зробіть в налаштуваннях щоб смс туди приходило. Так же можна і в тг
автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Зайти до Приват24 я можу, не можу підтвердити операцію переказу коштів
автор Чупа-чупс • 16 октября 2023
Ответ дляLubov-9143
Дякую!