Доставучая• 17 октября 2023
Допоможіть з дозуванням аугментину в сиропі!
Потрібно дитині 7років.
Болить вухо. Соплі затяжні…дало ускладнення.
Всіх знаючих що треба до лікаря вже почула.
Потрібно дозування.
Дякую.
Потрібно дозування.
Дякую.
Намакушка• 17 октября 2023
Вам в 7 років уже таблетки можна. Моїй ще 6 нема, то останній раз ось уже таблетки пили. А взагалі дозування має розписати лікар
Головний кошак• 17 октября 2023
Там же є різна кількість діючої речовини. І це треба знати. А потім уже розраховувати залежно від маси. Дарма ви з лікарем не хочете проконсультуватися(
Доставучая
• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Сімейна не виходить на зв’язок.
Квітка папороті• 17 октября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Слабый он. Я б брала другой антибиотик.
Отличный он как раз при отитах и риносинуситах, нам всегда помогал. Недавно сохранила сторисы практикующего лора то он тоже советует
ДинамоКит• 17 октября 2023
автор, ну по инструкции ж.
хотя отит, если из уха ничего не течет, сначала лечат только местным АБ + что-то типа синупрета и сосудосуживающие системно.
а как вы без врача поймете какой отит и действует ли лечение ваше? это ж оеально хотя бы увидеть надо