Трейдер кріпти• 17 октября 2023
Шукаю ідею презента хлопчику 9 років
Сина запросили на ДР, Шукаю ідею невеличкого презента хлопчику (основний дарунок буде банально конверт).
Трейдер кріпти
• 17 октября 2023
Сину на др цей хлопчик також дарував конверт, а ще його мама заморочилася і сама зробила невеличкий букет з конфетами і лаистівкою і ще м´яка іграшка. Я не дуже полюбляю ці букети, але це булу реально мило. Сама нічого майструвати не маю наміру, але шось до конверту додати хочеться
Трейдер кріпти
• 17 октября 2023
Ответ дляrodzynka.l
може дитячий набір для приготування солодощів?
Шось цікаве, чесно кажучи, навіть не чула про таке. Подивлюся
Трейдер кріпти
• 17 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Брелок, ліхтар, солодощі, з лего щось дрібне
Фонарик це ідея, мій таке полюбляє. Дякую
rodzynka.l• 17 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
beze kids мають великий асортимент