Ласковая_львица• 17 октября 2023

Хепл, как краску вывести?

Девочки,выручайте.Купила в Просторе кошелек,и на кассе увидела след от ценника.Продавец заверила,что он сотрётся обычным мылом.Перепробовпла все,мыло, жидкость для снятия лака,спирт...Ничего не помогает.В Просторе вернуть товар уже нельзя
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Фото прикрепила.Плакать не хочется ,так хотела именно такого цвета и тут...
Elena1823• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
фото
Очі бачили, що брали
На жаль
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляElena1823
Очі бачили, що брали
На жаль
Спасибо за поддержку.успокили не то слово.
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Никак. Это не выводится. А вообще серый дермантиновый кошелек...с виду такая дешевка.зачем вы вообще это брали?отдать маме и забыть как страшный сон
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Мамы нет давно, отдавать некому.
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Мамы нет давно, отдавать некому.
Не купуйте таке. Купіть один раз гаманець достойний, щоб не соромно було вттягти і майте. Купила колись і маю вже 6років. Добротна шкіра. Як цікаво,то скажу де замовляла. Колір.тиснення вибираєте собі самі. Я не багачка.але такий сірий би не купувала
Elena1823• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Так це нічим не вивести, для чого вас заспокоювати?
Щоб ви ще потратили купу часу і засобів?
Не вірте ніколи на слово чужим людям, милом це ніяк неможливо вивести, я не знаю як можна це не розуміти((
Оно само купилось• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Сорри, уже внимательней прочла, что Вы от лака средство уже пробовали
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую.Скажіть, буду вдячна.
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую.Скажіть, буду вдячна.
https://instagram.com/gato_negro_official?igshid=
Гаманці шиксрні. Зараз сфоткаю свій
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляElena1823
Дякую, вже зрозуміла. Ще вчора жаліла продавців в Просторпах та Євах. і головне, спитала дівчину, чи виведу, вона так впевнено сказала..

Ій продвти та спихнути було головне, виявилося.Просто мій гаманець порвався. вже несила було терпіти це знушання над собою. Вивалювалася дрібнота. металеві гроші. Цей гаманець мені наче пристойним здався і хотіла зелений
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Гаманці шиксрні. Зараз сфоткаю свій
Дякую. чекаю )
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую. чекаю )
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую. чекаю )
Ось маленький для маленкої сумочки, який посіщається у кишеню джинсів. Колір будь-який. Тиснення є різне- птахи.коти.слони.дракони.черепахи
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
фото
Гарний гаманечик)
А скільки коштував?)
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
теж непоганий )))
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Гарний гаманечик)
А скільки коштував?)
700 грн. Зараз спецом зайшла нс сайт- вже 1тис грн. Але це на роки. Він добротний.шкіра справжня..пахне шкірою навіть після 6роківноски
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
теж непоганий )))
Він плоский. Колір може бути більш кращий- темно-зелений.рудий. я брала червоний, що його було видно в сумці
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
теж непоганий )))
В цей малий вміщається все) порадила подруга. В неї вже гаманець 10 років! Йому не а нічого.вічний
Elena1823• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица

Ну так прийдіть на її зміну і тикніть, може поміняють
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую) Назбираю тоді.
До речі. мені свекруха віддала маленький шкіряний гаманець, він ще 198.. якогось року.Як новий , шкіра
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Класний.І такий компактний
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Класний.І такий компактний
Цей був 300 грн. Зараз може 500-600
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляElena1823
Я вже коли сплатила.то бачу там ця біда, світала не було нормального, крім того, я дуже погано бачу, в мене асигматизм. а окуляри вже не підходять.Вона бачила. що я ледь бачу., і окуляри специфічні і тим не мнш.Поміняти немає не що, там три гаманці було зі знижками. Цей купувала за 190 , і продавець зазначила, що він обміну вже не підлягає
Я при світалі лампи на касі побачила і кажу ой ва воно ж не відтреться. а вона мені ні ви що. відтреться милом. навіть рідини не треба длч зняття лаку.
Я така дурна
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Цей був 300 грн. Зараз може 500-600
Більше..Я хотіла собі сумку подивитись.то в Чобітку звичайна сумка не шкіра а зам.980 грн .Гаманці в Конфіскаті по 350-400 такої якості.Як оте моє чудо сьогдні куплене
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Сумки беру на сайті inbag.Cлідкуйте за розпродажем. Купила вже 2 сумки і доньці рюкзак. Шкіра.добротна.1.5 тис грн.зараз сфоткаю.
Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Оцей 1350 грн. Шкіра дуже добротна
автор Ласковая_львица • 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Оцей 1350 грн. Шкіра дуже добротна
Клас) Чудова річ. Як моя мама колись казала- краще трошки доплатити і взяти стоящє щось, чим купляти лабудєнь) Дякую Вам
Манка Я• 17 октября 2023
Автор, если незаметны Ваши усилия по очистке, особенно жидкостью для снятия лака, попробуйте вернуть