Гарнюнька• 19 октября 2023
що у вашому житті цікавого робиться?
бо у мене як нічого не робиться, все стабільно і спокійно - мені некомфортно від цього і починаю створювати сама собі проблеми і заботи, аби чимось займатись і аби було відчуття що щось робиться в житті, не стоїть на місці..
Байрактарна• 19 октября 2023
С утра начальница влезала в разговор беспардонно, выбесила. Еще одна коза добавила - аж трисло. Дирик приехал из Германии на три дня, хоть бы смоктульку какую привез, жлоб. На диете голодно, еда невкусная.
А так-то я в отпуск собираюсь, настроение чемоданное, скорей бы... Ищу травел версии мыла, зубной пасты и всего такого
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
а куди поїдете?
Тішуся неперетішуся• 19 октября 2023
У меня уже сделалось... Измена и развод. Теперь ощущение потраченного впустую времени и сожаление о выборе и мечтам которым не суждено сбыться(
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
від такого ніхто не застрахований..((
Байрактарна• 19 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
а куди поїдете?
И Вы еще, не закудыкивайте
На Запад
Тішуся неперетішуся• 19 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
від такого ніхто не застрахований..((
Это да... Но если бы это соучинлось раньше, а не через 15 лет, я думаю мне было бы проще намного..
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
И Вы еще, не закудыкивайте
На Запад
та ж цікаво) також хочеться у відпустку..
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
а що ви за 15 років не встигли всі мрії втілити і нових напридумувати?
Тішуся неперетішуся• 19 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
И Вы еще, не закудыкивайте
На Запад
У меня всегда бабушка говорила на Кудыкину гору)) А вообще не заводитесь, остыньте) Подумайте о плюсах - скоро начальницу и козу вы некоторое время видеть не будете, начальника подарки 300 лет не нужны, тем более вкусности, сто вам на диете навредят)
Тішуся неперетішуся• 19 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
Это сложный вопрос, долго говорить, да и смысл, как есть так и есть.
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
от не розумію таких людей секретних. куди їдеш у відпустку - це не таке вже і питання, що від нього будуть великі наслідки якщо хтось дізнається.
Гарнюнька
• 19 октября 2023
Ответ дляФайна пані
бывшая только пилит, а любовница угощает любовью и лаской
коханка також буде пиляти, коли у неї діти від вас будуть, а ви не будете аліменти платити)
Звожу з розуму• 19 октября 2023
Кішку взяла вуличну, волонтери підібрали, підлікували і віддали. Ось слідкую за її харчуванням, мушу обмежувати, бо схильна їсти, поки не закінчиться їжа. Добре спостерігати, як вона звикає до дому. І дитина її гладить, тішиться. Це цікаве?) Мені так, бо недавно наша попередня кішка померла від онкології, вся сім´я дуже сумувала, а зараз трошки видихнули і зрозуміли, що готові до нової тварини.
Файна пані• 19 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
не, у нее свой муж есть чтоб пилить
Томатико• 19 октября 2023
Я розлучена, тому у мене вир подій. Не встигаю вдома готувати. Робота, друзі, спортзал, дитина і тд.
Збирала на приціл для снайпера. Зібрала 14 тис. Треба ще 22 тис грн