Оно само купилось• 21 октября 2023
Кто на кето? Как результаты?
Во сколько начинаете кушать и во сколько стоп? Спасибо
Оно само купилось
• 21 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
В моем случае- жопа желчному
Я только 2 недели на кето, пока здоровье не беспокоит. Наоборот прилив сил, есть отвес. Наверное, мой желчный еще ничего
Оно само купилось
• 21 октября 2023
Ответ дляВсе возможно
Вага росте,а так все ок
В мене за 2 тижні 2 кг пішло
Знову Я• 21 октября 2023
Нафиг надо такая диета.
Is the Keto Diet Safe? What are the Risks? - UChicago Medicine
The keto diet could cause low blood pressure, kidney stones, constipation, nutrient deficiencies and an increased risk of heart disease
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2023
скинула на ней лет десять назад 20 кг за 4 месяца. в моем случае все отлично. по времени приема пищи как и по количеству я себя не ограничивала, хоть в три ночи пол кило свинины, лишь бы не грамма углеводов
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
А який зміст в кето?
Якщо вже всі знають що єдиний спосіб це дифіцит калорій
Весотехник• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А який зміст в кето?
Вас же навряд забанили в гугл, може почитаєте?)
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Так я і так знаю)
Що це туфта
Весотехник• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Так я і так знаю)
Що це туфта
Це виключно ваша, нікому не потрібна, думка)
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Н,і це доведено вже не раз, що єдиний спосіб це дифіцит калорій і відмова від вуглеводів шкодить здоров’ю
Треба підробіток• 21 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я на кето не сижу, но как только начинаю бороться с весом, то убираю углеводы, а без этого вес на месте
КаваЗМолоком• 21 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Нафиг надо такая диета.
Я вчера в подобной теме такое же писала, так тут зафукали. Им инфоцигане в инстаграме сказали, что полезно, значит надо верить
Оно само купилось
• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А який зміст в кето?
Мені не допомагає це, зовсім. Ліньки рахувати, зважувати, це відволікає мене і грузить те рахування. І на дефіциті я голодна, а все одно товста. Кето зовсім інше, я не гололна, не рахую..і скидаю. Причому мої порції все менші..просто не хочеться.
Слобожаночка• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А який зміст в кето?
Кетоз в белковых диетах отлично работает и без рамок по калориям. Я правда была не еа кето, ана Дюкане -17 кг за 4 месяца, в первый потеряла 7.5
Делудок у меня разбитый, поэтому сокращать порции было мучительно. А вот там, хоть 2 ночи целую запеченную курицу, главрое без кожи)
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
А скільки раз скидали? Бо щось ви в множині пишете
Оно само купилось
• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Вуглеводи там є, але небагато і корисні
Слобожаночка• 21 октября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну, тут вопрос, а жить с ожирением полезней, чем диета?
Оно само купилось
• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я два тижні на кето, поки -2 кг
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Вуглеводи там є, але небагато і корисні
Кожний вуглевод в вашому організмі розпадається не однакові складові
Але якщо ви на кето і підключаєте спорт це утопія. А якщо просто хочете угробити здоров’я то велком)) експериментуйте
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
ну у меня тоже скорее это не кето по всем правилам. А просто безуглеводка. Ничего кроме углеводов я не считаю. Убираю углеводы а жиров стараюсь больше добавлять. Я так понимаю это и есть принцип кетодиеты. Да только такая диета отлично с моим организмом работает.
ЗавЛабСнаб• 21 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Нафиг надо такая диета.
будь-яка ’дієта’ може привести до перерахованого, а може ні, бо на практиці її реалізувати можна дуже по різному.
ЗавЛабСнаб• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А який зміст в кето?
якраз уже досить не новина, що усі підрахунки калорій настільки умовні і не точні, а їх перетравлення оргазімом настільки нелінійне, що все це пальцем у небо
ПАЦАНКА О• 21 октября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як це пальцем в небо, якщо є кількість того що ви з’їдаєте і кількість енергіі яку ви витрачаєте? Що тут умовно? Якщо кушаєте багато, то потім і хочете кето, дюкан, день на кефірі. А якщо ви витрачаєте більше то у вас не наростає рятівний круг на животі. Тому якщо ви хочете схуднути, то ви повинні знати скільки ви споживаєте і або збільшити витрати або зменшити споживання.
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Дефицит калорий это один из вариантов для похудения, но не единственный. Кетоз работает тоже отлично, причем не только без дефицитов каллорий, а даже если по каллоражу вы употребляете больше чем тратите, все равно худеете. Для многих гораздо проще отказаться от углеводов, есть сколько угодно мяса и рыбы, и не испытывать вообще чувства голода худея, чем постоянно с этим голодом существовать.
ЗавЛабСнаб• 21 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
у першу чергу умовність в тому, що ви знати не знаєте цю кількість, таблиці - це середня температура по лікарні.
у другу - людський організм не басейн, куди вода затікає і витікає, все значно складніше.
Я на ’підрахунку калорій’ могла собі дозволити максимум 1200, при зменшенні вуглеводів спокійно 1600-1800. Перевірено роками. І я не намагаюсь довести, що LCHF чи кето - це панацея, кожному своє. І підрахунок калорій це точно ще менш універсальне рішення.
Пустощі-веселощі• 21 октября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Вы считали калории на Дюкане? Я считала для интереса, по калориям выходило очень низкокалорийно, потому что невозможно много съесть белка. В итоге все равно низкокалорийное питание получалось.
Все возможно• 21 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
На кето не можна не рахувати ) або ж то зовсім не кето)
На паровозе• 21 октября 2023
Ответ дляСлобожаночка
А мне на Дюкане было голодно и мучительно, а на кето прекрасно
На паровозе• 21 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
В моем случае- жопа желчному
На кето з травня, спочатку був дискомфорт, зараз не турбує. Пью гарячу воду, зранку бронєкава.