Маурита• 21 октября 2023
Довго працювала на високий відповідальних посадах, а зараз просто щаслива
Працювала головбухом років 20 назад, потім фін діром, операційним директором, генеральним… останні пʼять років член наглядової ради у великій компанії.
Я карєристка.
Почалася війна, зруйнувалося багато планів в тому числі і карʼєрних…
Пішла працювати віддалено key manager в міжнародну компанію…
У мене два директори, тобто я не ключова людина у компанії з понад 10 тис чоловік.
І тільки зараз зрозуміла що знайшла себе…
Можу ходити з курдулькою цілий день 😂😂😂
Купую одяг який хочу, зробила тату в майже 41 перше) дреди) хочу ще не одне тату ))
Я зараз сама для себе.
Звісно я так само росту і розвиваюся бо я не можу без цього, але внутрішній стан мій змінився, я нікуди не спішу, у мене нічого не горить, я спроб по 8-10 годин)
Так я трохи поправилася, але я так полюбила себе 😍😍😍😍
Дякую що маю змогу поділитися з кимось думками.
Я карєристка.
Можу ходити з курдулькою цілий день 😂😂😂
Я зараз сама для себе.
Сумка з негодою• 21 октября 2023
19 років працюю на відповідальній посаді. Вже на межі - дуже стомилася. Іноді думка піти підлогу мити, готувати , посуд мити...все завгодно, аби не стресувати і не думати головою.
Це професійне вигорання?
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Це професійне вигорання?
Якщо це тимчасове відчуття, то просто втома, а якщо постійно то вигорання. Але навіщо крайнощі?)
Сумка з негодою• 21 октября 2023
Ответ дляМаурита
Так, крайнощі зараз не на часі. Тому пішла в відпустку поки
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Бережіть себе ❤️
Коржик• 21 октября 2023
Ответ дляРекламама
О, Авторе, я така сама як Ви! Пропрацювала 25 років головбухом і ось, фірма закрилася, мене попередили за 2 тижні вишвирнули на вулицю, виплатили копійки, хоча я 2 роки не була у відпустці... плакала тиждень-два, а зараз -щаслива! Не хочу я тієї відповідальності більше, ті податкові накладні, фу, як це набридло...піду рядовим бухом, хай на менші гроші, але буду спокійна і щаслива. Дибильна професія
Как я Вам понимаю с этими НН и РК.....
Коржик• 21 октября 2023
Ответ дляМаурита
Шукайте роботу фін контролером у міжнародних компаніях. З-та він 1К. Дома віддалено і буде вам щастя.. ніякого гумору взагалі. Як у вас з мовами?
На каких площадках искать?
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляКоржик
На каких площадках искать?
Я шукала на міжнародних.
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляГореотума
Що таке key manager?
Ключовий менеджер проекту ( у мене їх 5)
Гореотума• 21 октября 2023
Ответ дляМаурита
В чому суть проектів? На чому спеціаліщується ваша компанія? І яка власне ваша роль? Просто цікаво, це суміжна сфера з бух чи взагалі інше
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляГореотума
Я працюю у фінтех компанії. Особисто в мої обовʼязки входить відкриття філіалів у різних країнах і потім іх супроводження. Загалом у мене є людина ( директор) наприклад Філіпіни. І він там мої руки, а я вже все організовую і підказую що робити. Банки, податкові, страхові, та інші інстанції. Потім контролюю всі грошові потоки. У мене ключі на другий підпис моїх країн (проектів)
Це я дуже коротко написала
Гореотума• 21 октября 2023
Ответ дляМаурита
Це я дуже коротко написала
Ну з таким функціоналом ви точно полегшили собі життя?)) Бо здається дуже відповідальним і доволі стресовим.
Маурита
• 21 октября 2023
Ответ дляГореотума
Звісно полегшила) видихнула і забула українську роботу і роботодавців)
Це зовсім інші рівні. У мене в проекті 8-10 людей, один одного підстраховуємо.
Найскладніше у мене в роботі це часовий пояс
Коржик• 22 октября 2023
Ответ дляМаурита
Це я дуже коротко написала
Откуда у Вас знания других стран банков, страховых налоговых, для этого мало быть бухгалтером в Украине, тут надо хорошо разбираться в законодательствах тех стран где открываются филиалы.....сколько юристов международников Вас консультируют и какая у них ЗП?
Гореотума• 22 октября 2023
Ответ дляКоржик
Доповню ваше питання: невже в тих країнах немає тямущіх спеців з таких питань, що краще найняти іноземця?
Маурита
• 22 октября 2023
Ответ дляКоржик
Ми платимо консалтинговим компаніям. Але ц мої обовʼязки входить вивчення законодавства різних країн. Особливо податкового. Я ж не працювала все життя бух- ром. Останній 10 років працювала не бухгалтером.
Маурита
• 22 октября 2023
Ответ дляГореотума
Звісно так не можна. Всюди має бути людина з Хед офісу. Там тільки одна наша людина і всі остальні наймані працівники.