Благоуханочка• вчера в 23:56

Вам подобаються такі кросівки?

Сьогодні міряла, мені дуже зручні і сподобалися. Але потім дізналася що вони чоловічі. Не взяла. Але ж тепер думаю: а яка різниця..
Вам подобаються такі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 156
Подобаються
Ні
50/50
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляБлагоуханочка
Я так розумію по голосуванню, що дійсно не по жіночому виглядають. Дякую дівчата. Вмім тихої ночі
І як вам живеться з такою залежністю від чужої думки?
Важко, мабуть?

Играю у края• 58 минут назад
у меня 41 размер и часто в женской линейке нет моего размера или маломерят по стельке. Я часто беру кроссы в мужской линейке, зато самый маленький размер))
Если вам понравились - берите.
Примарочка• 27 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую. Вони дууууже зручні. Я ще й подумала, з фіолетовою вставкою не такі й грубі на вигляд.
Вообще пофиг мужские или женские. Кроссовки универсальная обувь, унисекс больше.